Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel gimnázium...

Berzsenyi Dániel gimnázium vagy Eötvös József gimnázium? Hova menjek?

Figyelt kérdés
Jól sikerülbt felvételim és a Berzsenyibe már meg van az ideiglenes rangsor, és benne vagyok a biosz-kémia szakon az elsők között. Szerintem az Eötvösbe is nagy esélyem van, mert ott is jól ment a szóbeli, és az eddigi pontjaim nagyon jók. A Berzsenyit jelöltem elsőnek, mert azt gondoltam hogy az Eötvös túl erős lenne nekem, de a vártnál sokkal jobban sikerült a felvételim, igy oda is felvennének szerintem. Majd még meg lehet majd változtatni a sorrendet. Kitünő tanuló vagyok, de nem törődtem soha annyit a tanulással mint mások, gyenge suliba járok és minimális tanulással is 5 ös vagyok mindenből, ezért félek attol hogy ha az Eötvösbe megyek ott nagyon nehéz lesz nekem. Mások szerint kedves, aranyos lány vagyok de nem szeretek kezdeményezni, vannak barátaim, de nem vagyok túl népszerű. Szóval totál átlagos vagyok. Olyan suliba szeretnék menni ahol jól érezném magam, barátságosak a diákok, és lehetőleg sok iskolán kivüli program van, sok tábor, szakkör, mert ezt a mostani sulimbol nagyon hiányolom. jó lenne olyan suliba menni ahol jó a közösség és a hangulat. Ja és a Berzsenyi közelebb van hozzánk. És egyik suliba se ismerek senkit, vagyis a Berzsenyibe járnak nagyon távoli ismerőseim( regi iskolatársaim akik már elballagtak) de velük nem igazán beszéltem soha, az se biztos hogy tudják hogy ki vagyok. Szerintetek hova menjek? Hol érezném jobban magam? Segítsetek légyszi! 14/L

2014. márc. 9. 13:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is az Eötvöst ajánlom! :) Nem lenne bukdácsolás, főleg ha 22 helyen vettek fel.
2014. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Úgy néz ki oda megyek!
2014. márc. 15. 10:20
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtad,hogy a Berzsenyibe akarsz menni?:P
2014. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De úgy volt, igazábol egész évben a Berzsenyibe készültem, oda jártam előkészítőre is, és egészen biztosan oda mennék ha nem lenne vele egy hatalmas gond. Én németet tanulok, a Berzsenyibe meg csak angolos osztály indul. Az Eötvösben meg folytathatnám első nyelvként haladó szintről a németet. És a körbevezetésen egészen megtetszett(bár nem annyira mint a Berzsenyi) Szóval szivem szerint a Berzsenyibe mennék, de most talán inkább az eszemre kéne hallgassak.
2014. márc. 15. 13:15
 15/18 anonim ***** válasza:
Így tényleg jobb az Eötvös.:)
2014. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Gyere az Eötvösbe, nagyon jó! Milyen szakra mennél? Az igaz, hogy kell tanulni, de ha megvan az eszed, nem olyan sokat :) Az is igaz, hogy jó erős suli, viszont rengeteget tanulsz, és közben jól érzed magad:) a közösség nagyon jó, legalábbis az én osztályom az, és rengeteg program is van :) Szerintem mindenképp az Eötvösbe gyere :)
2014. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Természettudományos osztályba mennék! Szerintem oda megyek végül, bár sokkal kevesebbet tudok róla, nem ismerek ott senkit és a tanáraim is se tudnak róla semmit csak a Berzsenyiről(gondolom mert közelebb van hozzánk) Szóval kicsit félek hogy nagyon egyedül leszek az Eötvösben... De remélem nem! :)
2014. márc. 15. 19:59
 18/18 anonim ***** válasza:
Na? Jó ott? :)
2014. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!