Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös József Gimnázium vagy...

Eötvös József Gimnázium vagy Fazekas Mihály Gimnázium?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? :/

2014. márc. 13. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Naná hogy Fazekas!

Az ország legjobb sulija, és nem csak a rangsor szerint.

Szerintem ha van oda esélyed, nem szabad elszalasztani!!!!!

2014. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Eötvös! Az is egy nagyon jó suli és ott jól is éreznéd magad!
2014. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
63%
Szerintem mind kettő egy versenyistálló ,de akkor Fazekas :)
2014. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

az eötvös nem versenyistálló és erre büszke is. nagyon színvonalas az oktatás, de a diákélet mindent visz és nem hajszolnak senkit versenyzésbe. ha voltál nyílt napokon és a körbevezetésen, akkor nyilván érezted ezt a hangulatot, de nagyon javaslom a következő videó megtekintését:


http://www.youtube.com/watch?v=Q6niUrfSNMA

(létezik hosszabb verzió is)


gyere az eötvösbe!

2014. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
gyere az Eötvösbe! :) Az nem versenyistálló, de attól még erős. Fazekasból nagyon egyirányú a felvételi. Szinte mindenki csak reálra megy. Az Eötvösből bármilyen irányba mehetsz.
2014. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
88%
Kérlek szépen gyere a fazekasba! És ezt mindenkinek mondom, akinek van rá lehetősége, hogy jöjjön. Mert én ide járok, és úgy romlika színvonal, hogy az már már ijesztő. Az meg a másik, hogy az Eötvösbe nehezebb bekerülni, mint ide (engem nem vettek fel az Eötvösbe). Nálunk is 200 pont a maximum a felvételiben. Az Eötvösben szerintem a 160 pont is kevés lehetett. Itt viszont tavaly a 130 pontos gyerek is bejutott, mert iszonyat kevesen jönnek. Ez a folyamat már több éve tart, azért mondom minden okos gyereknek, hogy jöjjön ide, ne féljen, hogy nem veszik fel, fel fogják venni ha tényleg okos! Egy próbát biztosan megér. Remélem meggyőztelek :)
2014. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Fazekasba menjél. Ott az igazgató nagyon szimpatikus volt nekem, szerintem jó iskola (mármint a közösségi éltre gondoltam.) Nekem valahogy nem szimpi az Eötvös...:/ a helyedben a Fazekasba mennék.
2014. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Valóban jó a közösségi élet a Fazekasban is? Nyelvben melyik mennyire erős? :)

2014. márc. 15. 20:16
 9/13 anonim válasza:
82%
A fazekasban jó a közösség, mivel okos és értelmes gyerekek járnak, ahol már nincs az a szint, hogy kiközösítünk valakit :D Nyelvi része nem túl jó, már végzettek azt mondják, egyetlen jó nyelvtanár van. De egyébként is, nincsen ott túl sok jó tanár. Általában az a 2 véglet, hogy
2014. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
82%
vagy szigorú és nagyon sokat kell tanulni, meg is tanulod, vagy pedig leszarja az egészet, nem kell tanulni és nem is tanulsz, ahoz nem is fogsz érteni kb semmit. Tehát érdekes, mert a tanárok az Eötvösben kifejezetten jobbak, mégis a fazekas ér el jobb eredményeket. (egy fazekasos vagyok, az előzőt én írtam csak nem fejeztem be)
2014. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!