Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átmentél a matek érettségin?

Átmentél a matek érettségin?

Figyelt kérdés

Olyan személyek véleményére lennék kíváncsi akik a 4 év során nem sűrűn oldogattak matematika példákat(nem tanultak semmit, megvolt a 2 esük) és így mentek el az utolsó nagy kihívásra,és sikerrel teljesítették! Ha igen,hogyan érték el ezt a teljesítményt?

Válaszotokat Köszönöm!


2014. ápr. 11. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Kihívás? No ne vicceljünk... Egy deka tanulás nélkül lett 98%, a középszint egyszerűen nevetséges.
2014. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A matematika érettségi egy vicc. A kettest még egy sík idióta is összeszedi.
2014. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom nektek azért ment a matek.
2014. ápr. 11. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

A matek érettségihez nem matektudás kell, hanem józan paraszti ész.

Ha vki még azzal sem rendelkezik, és még arra is lusta, hogy a hiányosságát némi tanulással pótolja, nem is érdemli meg, hogy érettségit kapjon.

2014. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Én esti tagozatra jártam és úgy lett 4es a biológia érettségim, hogy még tankönyvem se volt. Ennyit a középszintű érettségiről...

Aki azon nem megy át, az még ahhoz is hülye, hogy a szemetet felszedje a földről. Persze most a kettesről beszélek, igazán jó eredményhez nyilván kell tanulni.

2014. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azok táborát erősítem, akiknek nem volt erősségük a matek. (Minden évben stabil kettes voltam, nem több) Érettségi évében begyakoroltam az alapvető feladatokat, forgattam a függvénytáblázatot és így lett 44%-os matek érettségim középszinten.

Tanács: gyakorold az alapvető feladatokat, képleteket+az előző évekből matek érettségiket nézd át.

2014. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!