Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen a legjobb a...

Melyik egyetemen a legjobb a nyelvszak (germanisztika)? ELTE, KRE, PPKE, DE?

Figyelt kérdés
Elsősorban a fenti egyetemekre lennék kíváncsi, de a többi is érdekel. Valahol hallottam, hogy talán a Debreceni Egyetemen a legjobb, de akkor miért itt volt a legalacsonyabb a ponthatár idén? 338 ponttal már be lehetett jutni!!!
2009. dec. 28. 15:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én a PPKE germanisztika szakán végeztem. Életem legjobb 5 éve volt. Az oktatás színvonala kiváló. A kötelező műveltségi tárgyaktól nem kell félni, nem hittérítés. Csak általános műveltség, még élvezni is lehet néhány tanár előadását, stílusát. Pedig aztán nem vagyok egy nagyon vallásos valaki. Szóval csak ajánlani tudom bárkinek is. (Bár látom, hogy a kérdést jó pár hónapja feltették, remélem, segíteni tudok ezzel is.)
2010. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az SZTE is jó
2015. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!