Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szilágyi...

Mi a véleményetek a szilágyi (Eger) -röl?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 21:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én idén ballagtam :DD
2014. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Szerintem elég jó iskola lehet.Bár,én a kossuth-ot választottam.Tudsz valakit,akit felvettek oda?Nyáron szeretnék találkozni pár osztálytársammal,de mg nem ismerek egyet sem.
2014. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
ha idén vettek fel, akkor lehet kapsz egy pár tanárt akiket senkinek nem kívánok :DD
2014. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
A kossuth-ba?
2014. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem, a szilágyiba. Amúgy volt aki átment a szilágyiból a kossuthba és nagyon nagy színvonal különbség van az ott tanulók között.
2014. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Kiket fognak kapni a gólyák? :DD Én most voltam elsős, hát kb. 1 jó tanárom sincs xD

Amúgy imádom a sulit.

2014. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy

A : Szabados (szerintem spec angol lesz)

B: Szőkéné (humán)

C: Szabó Miklós (reál)

D : Nagy Ágnes (átalános+specnémet?)

Ajtp : Antal Andrea


Szőkéné engem nem tanított, Nagy Ágnessel nagyon jól járnak akik D-sek lesznek, A C-sek sorsa lehet hogy kicsit sanyarú lesz, hentes' az OKTV-re követeli a szintet, és mat-fiz szakos. Mondjuk én csak fakton voltam vele, az durva volt.

Az AJTP-s tanárról nem tudok semmit, de állítólag kedves.

2014. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Spec német nem lesz. Lesz egy egész osztály biosz-kémia, egy spec angol, egy matek-fizika, és akkor gondolom egy humàn+általános + az ajtp. Antal normális, ő a magyar- töritanárom :) A többit nem ismerem. Szabó Miklós se jó? Akkor szerinted ki a jó matek/fizikatanár (tanárt akarunk váltani..már ha lehetséges)?
2014. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Kicsit régi a kérdés, de azért leírom a véleményem.

Szilágyis vagyok, c-s. (Ez még nem a vélemény volt :D)

Szabó Miklós a suli legjobb fizikatanára, matekból nem ismerem. 2 éve tanít (idén van a 3.) fizikából. Magas szintűek az órái is (90 %-ban számolás), a laborórák is, persze ő is megkövetel egy szintet (aki szidja, annak épp ez lehet a baja vele) a dolgozatokban.

Minden héten szakköröket tart, ahol versenyfeladatokat nézünk (számolás), nagyon lelkes, egyszerűen nem hagyja h megértetlenül maradjon feladat (persze aki nem szól h nem érti, azzal nem tud mit csinálni). Annyira lelkes, hogy ha nem végzünk, simán tart a szabadidejéből még egy ráadás szakkört is.

Fakton nem tudom, hogy milyen, de akik faktosak, azt mondják, hogy gyengébb, mint a szakkör.

Szerintem nagyon jó tanár, nem véletlenül viszi majdnem mindig ő a tagozatosokat fizikából. én spec elég sokat fejlődtem kilencedik óta

2014. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

jó tanár (tényleg) csak sokat követel

akinek nincsenek komolyabb céljai, mint pl az oktv dobogó az szerintem jobban jár fly-al vagy barabással (ők is nagyon jó tanárok)


szubjektív vélemény


egyébként az egész kar a szilágyiban nagyon jó, szóval aki oda jár becsülje meg, mert máshol ennél sokkal rosszabbak a tanárok, és itt a szakmai oldalra gondolok

2014. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!