Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szilágyi...

Mi a véleményetek a szilágyi (Eger) -röl?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 21:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Barabást akarjuk lecserélni... bár mióta tud a dologról, kicsit összeszedte magát. Nem rossz tanár (nekem matekot tanít), tényleg mindent ken-vág, é lelkes is, de valahogy nekem nem nagyon jön át, ahogy magyaráz. Tulajdonképpen fogalmam sincs, hogy hogy állok matekból, mert feladatokat nem nagyon csinálunk, elmondja azt, ami éppen eszébe jut, meg hogy is mondjam.... nem tudom beilleszteni a dolgokat az eddigi tudásomba. Tehát mintha egy teljesen más tárgy lenne... nem az a számolós, amit megszoktam (nembeszélve arról, hogy az osztály másik fele, akiknek másik tanáruk van, mindig mást tanulnak). Nem tudom, értitek-e amit mondok, kicsit zavaros lett.

Fly-t se szerettem eddig (fizika). Talán főleg a pontrendszere miatt, és mert soha sem volt a szívem csücske a fizika... :D (humános vagyok). De tulajdonképpen ő döbbentett rá, hogy a fizika majdnem mindenhez kell, csak humán tágyakból nem igazán lehet megélni... Igazából még most is elég nehezen megy a fizika, de megpróbálok mindent megtenni. Barabás is jó lehet fizikán, néha szokott magyarázni dolgokat matekon, és azt megértem... Ki kéne őket cserélni :D

2014. szept. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2014. szept. 22. 17:21
 13/24 anonim ***** válasza:

használható matematikát tanít, ami mondjuk az érettségin hasznosabb mint témakörönként bemagolni a 25 típusfeladatot aztán rá egy hétre már azt sem tudod mit hogyan...


aztán megkapnátok helyette ernyit és... hát igazából nem mondok semmit mert nem szeretném ha megsértődne ha ezt valaha olvassa

2014. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

ernyi módszerével szerintem az a baj, hogy lediktálja a definíciót aztán mindenki értse meg az akadémikus stílust

arra meg csinálunk abból a retek matekkönyvből pár példát, amik köszönőviszonyban sincsenek az érettségi feladatokkal, és a valós matematikai problémákkal

számológépet nem tanít meg használni, pedig az érettségi kb arról szól, hogy ki mennyire ismeri a gépét

ha nem ismered garantált -30%

a többi tanár problémaközpontúbban oktat, nem az akadémikus stílusú definícióra épülve

egyébként semmi baj az elemi matek ilyen szintű tanulásával, csak sajnos az érettségit alkalmazott matematikából írják, nem a másodfokú egyenlet megoldóképletének levezetéséből

2014. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem, mit mondasz :)

Ma volt bent Barabás fizikán helyettesíteni, jól elmagyarázta az anyagot, de kicsit sok volt "a láttak má hőmérőt??? nem? lerajzolom..." - és hasonló dolgaiból. De legalább már tudom, hogy a víz "fura hőtágulása" miatt nem halt ki az élet. Ja meg a hőmérőt is tudom már, hogy hogy néz ki... nem mintha eddig nem tudtam volna :DD

Sok a felesleges duma néhány tanárnál....

Hutteral volt már dolgotok?......... X________X

2014. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

most eszembejuttattad mennyire is hiányzik a barabásmatek :/... legjobb volt


hutterrel addig lehet bajod amíg munkácsiné nem tanít neked angolt :D

2014. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Őt nem ismerem :D

Hutterral az a baj, hogy semmit nem tanít... mondja a hülyeségeit szűntelen, és egy fűszálat nem tenne keresztbe értünk (osztályfőnök... -.-)

Na de nem rontom itt a suli hírnevét tovább :D

2014. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hutter engem is tanít, tényleg érdekes egy tanár. Órán elviccelődik, bár legalább beszélünk angolul. de azért ezt mindig is keveseltem.

érdekes módon, amikor megtudta, hogy megyek nyelvvizsgázni, egyből komolyabbra vette az órákat, sőt külön is foglalkozott velem (sikerült a vizsga, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy előtte egy hónappal külön tanárhoz is elkezdtem járni)

2014. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen velem is többet foglalkozik, ha látja, hogy érdekel a dolog, de elég kilátástalannak érzem a helyzetemet. Jövőre én is akarok nyelvvizsgázni, de magántanárhoz nem akarok járni/nem is tudok. Hát, majd meglátjuk... végülis, legfőképpen rajtam múlik
2014. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, h Barabás lelkes, na azt valószínűleg az életben soha nem tanította.
2014. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!