Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szilágyi...

Mi a véleményetek a szilágyi (Eger) -röl?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 21:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

mit kell a középiskolás anyaghoz lelkesnek lennie? leírja te meg megtanulod...

vagy ha nem akkor se szopat

2014. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hát biztos nem az :DD

Minket eléggé lenéz (humános csoport...), szokott néha beszólogatni, mondjuk én nem érzem magam túlságosan humán beállítottságúnak, nem veszem magamra... jókat szoktam rajta röhögni :'D

2014. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Már megint én vagyok, már megint a matekkal van a gond :D Elég régen írt ide bárki is, de hátha valaki meglátja.

Bíró milyen fakton? Tudom, hogy állítólag nagyon kemény, de nem tudnátok kicsit bővebben kifejteni, ha esetleg tanított titeket?

Egyébként azóta megbékéltek Barabással, sikerült javítanom. Aztán közölte, hogy ő bizony lead minket. Szóval 2 lehetőségem volt: elmegyek faktra Bíróhoz, vagy maradok alapon, és megkapom Pázmándit. Azt hiszem aki szilágyi (volt), annak nem kell magyaráznom. Elmentem faktra.

És még a fizikát is megszerettem, Fly jó tanár, csak hozzáállás kérdése az egész.

2015. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
hát pedig barabás a legnagyobb tag ott :/ nála csak szopatósabb tanárok vannak (illetve amióta elballagtam nem tudom)
2015. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!