Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csendes lánynak egyetemi...

Csendes lánynak egyetemi gólyatáborba menni nem tanácsos, ugye?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit csinálnék ott, középsuliban nekünk nem volt gólyatábort. Senkit nem fogok ismerni.Félek, nem szoktam bulizni.

2014. júl. 1. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan a csendes lányoknak való a gólyatábor. Ott kicsit "rá leszel kényszerülve", hogy ismerkedj. Ez nagyon sokat tud lendíteni majd a beilleszkedésen. Eleve a csendességed, és visszahúzódó személyiséged miatt hajlamos lennél az elszigetelődésre, és ezt csak erősítené, ha nem mennél el. Ott összeismerkednek majd már jó páran, és sulikezdésre már ismerik majd egymást. Nehezebb lenne beilleszkedni, és nem is mernél annyira. Menj el, érezd jól magad, és meglátod, hogy biztosan nem fogod megbánni! (a nemelmenést megbánnád később)
2014. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Nyugodtan elmehetsz rá, főleg azért (ahogy az első válaszadó is mondta), mivel csendes vagy, és így ez kiváló és talán behozhatatlan alkalom lesz arra, hogy ismerkedj, barátokat szerezz...stb.


A bulizást is ügyesen ki lehet kerülni, vasgy legalább is csökkenteni, mert valószínűleg lesznek még ott olyanok, akiknek nem zsánere az ilyen, így biztosan tudtok ott a nagyobb bulik alatt beszélgetni.


Nem tudom, hogy miként állsz az alkohollal, de ha egyáltalán nem akrsz inni, akkor mondd azt, hogy olyan gyógyszert szedsz, ami miatt nem ihatsz (cvsak utána ehhez tartanod is kell magad).


Ha valamit még kérdeznél erről, nagyon szívesen válaszolok majd rá.


Üdvözlettel:

egy csendes srác, aki elment gólyatáborba, és jól érezte magát.

2014. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is nyugodtan menj, épp az a lényeg, hogy az elején nem ismersz senkit, a végére meg egy csomó embert. :) Én is csendes, visszahúzódó vagyok, mégis jól éreztem magam, és sokkal könnyebb ott ismerkedni, mint szeptemberben. Persze nem árt utánakérdezni, hogy mi szokott lenni az adott suli gólyatáborában (de ne a neten olvass rémtörténeket!), de nálunk pl. mindenféle programok, játékok voltak, semmi durva dolog, az esti buli meg nem kötelező (mint ahogy sehol semmi se az, ha nem akarsz valamiben részt venni, nem kell), lehet helyette kint beszélgetni a többiekkel, és azért se szóltak meg senkit ha korán elment aludni.
2014. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Miért ne lenne tanácsos?

Attól, hogy elmész, még nem kell végig hulla részegnek lenni. Lesz ott mindenféle ember. Bulizósabb és csendesebb is. És persze nem kötelező mindenben részt venni.

Szerintem gólyatáborban mindenki meg tudja találni a saját társaságát. Legalábbis a miénk olyan volt, hogy az ember akkor is jól tudta magát érezni, ha az volt a célja, hogy 4 napon keresztül folyamatosan részeg legyen és bulizzon, de az is, akinek ez annyira nem jött be...

2014. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott a helyed. Azzal semmi gond nincs, hogy csendes vagy. Nyugi, ilyenkor a többség izgatott, és félelem is van valamilyen szinten mindenkiben, úgyhogy nem te leszel egyedül, aki csendes visszahúzódó. Ismerkedni kell a többiekkel, szokni kell a társaságot. Egyetemen velük fogsz járni, így ha tetszik, ha nem, ismerkedni kell velük minél hamarabb.
2014. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kötelező.

Ha nincs kedved hozzá, ne menj el

2014. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Én annak idején nem mentem el. Egy részről kicsit bántam, mert lehetett volna ismerkedni a jövendő évfolyamtársakkal, koleszos lakótársakat választani, stb. Más részről nem voltam kíváncsi a felsőbb évesek durva ivászatos, vetkőzős stb. játékaira, . Az alapötlet jó, de kicsit el vannak durvulva ezek a gólyatáborok.
2014. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el! Megismered a csoporttársaidat és a végén már jóban leszel sok mindenkivel. Felsőbb évesekkel is barátkozhatsz. Nem baj, ha visszahúzódóbb vagy. Nyilván lesznek r*bancok is, akik azért mennek el, hogy igyanak, meg keféljenek, de ne velük tarts össze ennyi!
2014. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!