Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kik mennek egyetemi gólyatáborba?

Kik mennek egyetemi gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy csak a jóarcok nem mennek? Mármint, hogy a gólyatábor csak a gyíkoknak szól akik ilyen első ránézésre szánalmasak, lehet őket szivatni stb. ?


Nem tudom eldönteni, hogy menjek-e. Válaszokat köszönöm


2010. júl. 29. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem oda mindenki megy, akiben van erre némi hajlam, és akinek van pénze kifizetni :)

Én semmi pénzért ki nem hagynám, pedig nem tartom magamat "gyík arcnak", de pláza cicának sem! :) Egyszerűen csak szeretném úgy elkezdeni az első évemet, hogy már vannak ismerős arcok, akikkel együtt röhögtünk, szenvedtünk, ittunk egy hétig a nyár végén :)

2010. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem megyek :(
2010. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát kedves 1. elég normálisnak tűnsz, szóval azt hiszem elfogok menni. Amúgy SZIE-MKK-ra megyek, ha esetleg tud valaki ezzel kapcsolatban szolgálni infóval, azt is megköszönném.
2010. júl. 29. 15:34
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Ember, ez már nem a gimi, ahol arról szól a nap, hogy a folyósón állsz, és röhögsz azon, akit te épp szánalmasnak tartasz. Csak úgy mondom.
2010. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Én megyek...
2010. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindenki megy 450 ből 400 an szoktak kb
2010. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
ha kell egy kis fertőzés, és az emberi méltóságodat sem tartod fontosnak, akkor mindenképp menj
2010. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen iskolába és szakra mész, nem mindenhol szivatnak ám halálra , valahol nem ez a szokás pl nálunkse
2010. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Én nem megyek.

Nem csak gólyatáborban lehet ismerkedni...

Nem vagyok vevő az erkölcstelenségekre :P

2010. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Akiktől eddig hallottam a mi gólyatáborainkról, itt sem elsősorban az ember sárba taposása a lényeg, sokkal inkább a csapat összekovácsolása! Mivel egy kis főiskoláról van szó, nem 400 diákot kell összeterelni nap mint nap, így a hangulat is kicsit "családiasabb" (ismétlem, így hallottam én, a tapasztalataimat majd megosztom a végén). Lehet hogy csalódni fogok, de én mindenképpen elmegyek, aztán lesz ami lesz :)
2010. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!