Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok erről az éves...

Mit gondoltok erről az éves teljesítményről?

Figyelt kérdés

A megye egyik legjobb gimijébe járok, és általánosban egy elég gyenge általános iskolába jártam, néhány tárgyból alig adtak valami tudást.

Angol: 4

Egy egyesem és egy egy kettesem volt, a többi ötös, azok miatt lettem csak négyes.

Történelem: 4

A második félévben rontottam le, nem is szeretem annyira a törit.

Nyelvtan: 4

3,57re álltam év végén. A nyelvtan se a kedvencem.

Irodalom: 3

Ezt sem szeretem egyáltalán, nagyon gyengén teljesítettem belőle.

Olasz: 5

Tetszett az olasz nyelv, így ezt kezdtem el tanulni. Tavasszal megyei versenyt nyertem belőle.

Matematika: 4

Kicsit jobb lenne belőle jobban teljesíteni. Javítódolgozattal lett meg az utolsó előtti nap a négyes.

Fizika: 4

Nagyon keményen, emelt szinten tanuljuk a fizikát. Az egyik kedvenc tárgyam.

Kémia: 4

El voltam vele, semleges a viszonyom a tárggyal.

Földrajz: 5

Az másik nagy kedvencem, jövőre versenyezni is fogok belőle.

Rajz: 5

Készségtárgy, bár nem tudom jól rajzolni, de tudtam egy kicsit kreatívkodni.

Ének: 5

Nem csináltunk semmit, mindenki ötös lett.

Informatika: 5

Kevés jegyünk volt, teljesítettem a követelményeket.

Testnevelés: 5

Szinte csak ötöseim voltak, szeretem a tesit.

Média: 5

Tölteléktantárgy, hazudtam, hogy benne voltam a projektmunkában, így lettem ötös.

Az osztályban én jöttem a leggyengébb iskolából, vidékről. Kívülállóként hogy lehetne ezt a teljesítményt értékelni?



2014. júl. 24. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen továbbtanulási szándékaid vannak. Így egy átlagos gimis tanulónak tűnsz a jegyeid alapján. Nem rossz eredmények, de azért lehetne még csiszolgatni. Bár ha azokból a tárgyakból jó vagy, amik a felvételinél különösen számítani fognak, akkor nem lesz probléma. Addig is próbáld meg mindenből a tőled telhető legtöbbet nyújtani.
2014. júl. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát... jövőre próbálj meg jobban teljesíteni, mert egyetlen használható tárgyból lettél ötös (olasz). Ha ennyire szereted a fizikát, próbálj meg jobb lenni belőle. Valamiért úgy érzem a matek miatt lett a fizikád is négyes. Mármint a számítások miatt. Matekból pedig csak a tanár jóindulata miatt lettél négyes, abba is húzz bele. Hiába szereted a fizikát, matek nélkül nem fog menni. Legalább a továbbtanuláshoz szükséges tantárgyakból legyél ötös, mert ez így nem túl jó teljesítmény.
2014. júl. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Átlagos. Ha földrajz szakos szeretnél lenni az egyetemen vagy nyelvi irányultságba szeretnél elmenni, akkor jó. De ahogy előttem írták, érdemes belehúzni legalább az érettségi tárgyakba és az egyik tárgyat emelt szinten kiválóan pörgetni.
2014. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!