Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A ZSKF tényleg olyan rossz...

A ZSKF tényleg olyan rossz suli? Egyesek miért védik annyira, amikor a többség brutálisan lehúzza,

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
aki oda jár, persze, hogy védi :D próbálja menteni a kamudiplomájának az értékét.
2014. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kívülállóként úgy tűnik főleg azok húzzák le, akik valamilyen "nagynevű" egyetemre járnak, mint az ELTE vagy a BME. Sajnos ők hajlamosak leszólni a többi egyetemet(tisztelet a kivételnek). Amúgy vannak sokkal rosszabb egyetemek, mint a ZSKF, nem tudom miért pont ezt spécizték ki ennyire. Nyilván aki oda jár az védi, én se szeretem, ha leszólják azt az iskolát, ahova járok, mert nem egy bp-i elit suli.
2014. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!