Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az élet a Corvinus-on?

Milyen az élet a Corvinus-on?

Figyelt kérdés
Gólyatábor, diákélet, közösség, bulik, programok?
2014. okt. 5. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
csak mint egy közepes gimi kivéve h jobb a társaság.
2014. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
A hírek szerint haverok, buli, napfény, liberalizmus. Tanulni nem nagyon kell.
2014. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

A pesti campusról tudok nyilatkozni. A diákélet szerintem az egyik legjobb, ha a magyarországi egyetemeket\főiskolákat nézzük. Rengetegen jönnek át hozzánk a különböző szervezetekbe. Pl. ELTE-ről.

Rengeteg szervezet, szakkollégium van, mindenki megtalálja magának megfelelőt.

A gólyatábor elég jó ahogy hallottam, én nem voltam. A szakokon belül 30-40 fős csoportokba vagyunk osztva. Semmi kötelezettség nincs igazából, a beilleszkedést akarják megkönnyíteni. A regisztrációs héten végig velük voltam mindenhol.

Gyakran van kocsmatúra, buli, szóval ebből sincs hiány.

A közösség is szuper, én G karos vagyok, itt a legmagasabbak a ponthatárok, ez meg is látszik a társaság összetételén, elég értelmes mindenki.

Év közben kevés számonkérés van, beleszakadni nem kell.

Igazándiból az egyetemre felnőtt emberek járnak, rajtad áll, hogy mit hozol ki az egyetemi éveidből. Lehetőséged van társasági életet folytatni, de szakmai téren is fejlődni. A kettő nem zárja ki egymást.

2014. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!