Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb építészeti...

Melyik a legjobb építészeti egyetem, főiskola?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 17:25
 1/4 czibles ***** válasza:
BME mindenben elől van, gondolom az épitészetben is.
2010. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÉS Nyugat-magyarországon van építészeti felsőoktatási intézmény?
2010. jan. 25. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
A BME tényleg a legjobb. Szerintem jobban jársz ha feljössz pestre. Most lehet, hogy találsz ott valami puttó helyet, de akkor nézheted, hogy ki alkalmaz.
2010. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, van a Nyugat Magyarországi Egyetemen építész szak, de az inkább tervezőművész képzés, nem olyan, mint amit BME-n képeznek. Még a MOME-n találsz művész képzést a többi suli (gondolok itt a BME-n kívül győri Széchenyi Egyetemre) mérnök diplomát ad.


Az előttem levő hozzászolónak üzenem, hogy attól, hogy egy egyetem vidéken van, még nem feltétlenül puttó hely!!! Nagyon sok színvonalas vidéki suli van!

2010. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!