Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Undorítóan viselkedett a...

Undorítóan viselkedett a tanár. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem régen biológia órán valamit nem értettem és megkérdeztem, hogy nem-e magyarázná el még egyszer?


- Tudni kell rólam, hogy a szüleim a Vajdaságban születtek és onnan jöttek ide, én már itt születtem. -


Azt mondta erre, hogy miért vagyok szemtelen, és hogy takarodjak vissza Szerbiába. Legszívesebben rögtön felálltam volna és az igazgatóhoz mentem volna, de féltem, ha kiderül - és úgy sem rúgják ki, már évszázadok óta ott tanít -, akkor megbuktat és a pótvizsgán sem enged át - egyébként ötös vagyok, de simán megcsinálná -



2014. nov. 10. 21:42
1 2
 1/19 Egy senki. válasza:
68%
Provokáld ki tőle még egyszer ezt a mondatot vagy hasonlót és titokban vedd fel telefonra.
2014. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És azzal forduljak az igazgatóhoz? Biztosan kirúgják? Ha nem, mehetek vele a rendőrségre? Szerintem ez nem elfogadható viselkedés senki részéről nem hogy egy tanár szájából...
2014. nov. 10. 22:03
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Szólj a szüleidnek, ők majd szólnak az igazgatónak, ráadásul órán gondolom, nem egyedül ültél, tehát voltak tanúk ...
2014. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ezt megtudja az igazgató, akkor kirúgják, ez ugyanolyan szintű, mintha kb. lecigányozott volna, csak itt más a nemzetiség. Semmi köze nincsen ahhoz, hogy te honnan jöttél, a szüleid hol születtek, és pláne nincsen hozzá joga, hogy az ezzel kapcsolatos nemtetszését kinyilvánítsa. Ritka buta ember lehet egyébként. Ilyet mondj, nyugodtan állj fel, közöld fel teljesen higgadtan, hogy most kimész, felhívod a szüleidet, és utána együtt mentek az igazgatóhoz panaszt tenni. Egy osztálynyi ember a tanúd, ne aggódj.
2014. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem hinném hogy kirúgnák, de úgy lehordanák mint a sz..rt. Ez a taplóság belőlem kihozná az állatot az tuti. Egyik osztálytársad sem szólt vissza a tanárnak? Én nem bírtam volna ki, az tuti.


Szólj szülőknek, meg már amúgy is van 30 tanúd, mószerold csak be szépen a tanárt.

2014. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sem rúgnák ki azért, főleg hogy kevés biológia/kémia/fizika szakos tanár van mostanság. Viszont lehordani tényleg lehordaná gondolom az igazgató.

Az nem jó megoldás, ha bármit is felveszel, mert akkor téged is lecs*sznek, mivel tilos bármiféle felvételt készíteni az órán/óráról, főleg úgy, hogy más nem egyezik bele! Szóval ezzel te is pórul járnál.

A szüleiddel is beszélj, de először lehet jobb lenne az osztályfőnököddel mondjuk, ő is biztosan tudna segíteni meg tanácsot adni, hogy mi tévő legyél. Mégiscsak ő ismeri jobban azt a biosztanárt és az iskola vezetőségét, így ő tudja, mi lenne a legjobb megoldás.

2014. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Juanito Rico, remélem csak egy troll vagy, de úgyis törölve lesz a válaszod.
2014. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hagyd a csodába (nem érdemes vele foglalkozni)
2014. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Vagy kérj bocsánatot

Lehet nem akarta, hogy zavard a többieket

2014. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát nálad biztos magyarabb Juanito Rico . Sőt nálad szerintem egy eszkimó is magyarabb. Kicsit tanulj már történelmet. Főleg a 20 század első felét nézd át.

Nem tehet ilyet. Valamit találj ki és tényleg bassz ki vele. Irány az igazgató. Ha még egyszer mondja, akkor a lényeg, hogy halál nyugodt legyél és szólj neki vissza valamit. Ha meg fenyeget, írsz felelsz stb. Akkor egyből irány le az igazgató és elmeséled neki, meg azt is hogy ezért feleltetne.

2014. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!