Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Undorítóan viselkedett a...

Undorítóan viselkedett a tanár. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem régen biológia órán valamit nem értettem és megkérdeztem, hogy nem-e magyarázná el még egyszer?


- Tudni kell rólam, hogy a szüleim a Vajdaságban születtek és onnan jöttek ide, én már itt születtem. -


Azt mondta erre, hogy miért vagyok szemtelen, és hogy takarodjak vissza Szerbiába. Legszívesebben rögtön felálltam volna és az igazgatóhoz mentem volna, de féltem, ha kiderül - és úgy sem rúgják ki, már évszázadok óta ott tanít -, akkor megbuktat és a pótvizsgán sem enged át - egyébként ötös vagyok, de simán megcsinálná -



2014. nov. 10. 21:42
1 2
 11/19 Egy senki. válasza:
88%
Juanito Rico névvel te aztán nagyon magyar lehetsz! :D
2014. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Végülis a Vajdaság valamikor Magyarországhoz tartozott

Úgyhogy nem tudom, mi baja volt annak a tanárnak,

hogy ilyen baromságot mondott- Nem komplett szegény

2014. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mond meg a baromnak, hogy te itt születtél, ha nem hiszi el vidd be neki a születési anyakönyvid
2014. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz, kedves Kérdező? Ha nem szeretnél itt, akkor írhatsz privátban is, csak nagyon érdekelne, mert elég "ismerős" ez a tanár a leírtak alapján!
2014. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
0%
Ha mégegyszer előfordul az eset, szerintem érdemesebb akkor menni az igazgatóhoz, amúgy biztos jobbikos lehet, azok szoktak faji alapon megkülönböztetni embereket.
2014. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

utolsó: 1, az , hogy melyik országból származol nem faji dolog.

2. épp a jobbik? elég nagy képzavarban lehetsz :D

2014. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%

15-ös te tényleg nagy képzavarban vagy. Az, hogy ki melyik országban született valóban nem faji dolog. A jobbikosok és állatlában a joboldaliak ki állnak a régi nagymagyarország területén élő magyarok jogaiért. Egyébként pont te különbözteted meg a magyart a magyartól. Te vádolsz egy pártot azzal, hogy fajgyülölő közben pedig azt sem tudod hogy nem csak Magyarországon élnek magyarok, azt hiszed hogy ők szerbek-


Kérdezőnek.

Szerintem mindenképp szólj a szüleidnek és az igazgatónak, legalábbis én ezt tettem volna.

2014. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Mekkora r*hadék
2014. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na volt azóta bármi fejlemény, kedves Kérdező?
2014. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!