Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen átlaggal és kb. milyen...

Milyen átlaggal és kb. milyen központit kell írni, hogy folvegyenek az Eötvösbe József Gimnáziumba (budapesti)?

Figyelt kérdés

Tavaly 4,5-4,6 volt az atlagom, de ha csak a fotantargyakat nézzük akkor csak 4,2-4,3(fizika, kémia, biológia és földrajz beleszamolasaval).Szerintetek ezzel az átlaggal meg próbáljam az Eötvöst?

Még lenne egy kérdésem. Hogyan lehet jól felkészülni a felvételire azon kívül, hogy töltögetem a régebbi felvételi sorokat és előkészítőre járok?



2014. nov. 16. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretnéd, egy próbát megér, de azt tudnod kell, hogy bekerülni nem elég, fel kell venni a tempót és tartani is kell. Gondold meg.

A felvételire pont így kell készülni, emellett a hiányosságaidat felmérni és pótolni. Mennyi körül szoktál írni?

Ez az átlag szerintem kevés, sok kitűnő jelentkezik. De egy 85 feletti központival lesz esélyed. Ha oda vágysz, próbáld meg. Sok sikert!

2014. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, mindkepp probald meg 80ponttol behivnak barmelyik szakra:) de pl.: baratom 84pontot irt tavaly, 1 negyese volt (tesibol) es egy angolbol. (Monjuk megvolt a felsofokuja de mindegy) igazabol nem lesz szerintem egyaltalan nehez, a magyarnal foleg a fogalmazasra figyelj nagyon en pl ezon buktam 5 pontot mert nem koncentraltam elszamoltam a pontokat stb.. A matekban pedig nezd meg mi a gyenged es azt gyakorold a sokat azokat csinald meg legeloszor a feledatsorokbol, de a tobbiekre is koncentralj!:) remelem segitettem valamit!:)
2014. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!