Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérvár, Comenius...

Székesfehérvár, Comenius Kéttannyelvű Gimnázium tapasztalatok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kiváncsi lennék a Comenius gimivel kapcsolatban mindennel.:) Megéri azt a pénzt amit havonta ki kell fizetni??
2010. jan. 29. 19:36
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
58%
Szia! Én Comeniusos vagyok. 8.osztályra már az osztály fele középfokú nyelven beszél angolul. A második nyelvem is már két éve tanulom és az is elég jó. Vannak vegyesen jobb és rosszabb tanárok is. Humán tantárgyakban erősebb. Az iskola szép,tiszta. Gyakran vannak programok,események. Igaz kicsit magas az ára de szerintem megéri.
2019. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Tandíj összegét havonta megírná nekem valaki (olyan, aki oda jár). Köszi
2019. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
A havi tandíj összege (vagy hozzájárulás, ahogyan ott nevezik) engem is érdekelne.
2019. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
60.000 Ft volt a tandíj havonta a 2018/19-es tanévben.
2019. jún. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!