Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérvár, Comenius...

Székesfehérvár, Comenius Kéttannyelvű Gimnázium tapasztalatok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kiváncsi lennék a Comenius gimivel kapcsolatban mindennel.:) Megéri azt a pénzt amit havonta ki kell fizetni??
2010. jan. 29. 19:36
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Ebben az időszakban a második évfolyam létszáma nem csökkent, hanem nőtt. :))
2017. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Ez az iskola azoknak a külföldieknek lett kitalálva, akiknek valamiért itt kell eltölteniük néhány évet pl munka miatt.

Ha a gyerek nem beszéli az adott ország nyelvét, esetünkben a magyart, akkor egy ilyen suliba célszerű "bedugni", mert itt legalább szót értenek vele.

Az oktatómunka olyan, amilyen,, minden dolgozat és felelés előtt szólnak a gyereknek, hogy mikorra mit tanuljon meg, így általában mindenki jó tanuló PAPÍRON. Aztán amikor eljön a továbbtanulás, a fizetős iskola mellett nem győzi az ember különórára hordani a gyereket, mert a suliban csak a legalapabb dolgokat tanítottàk meg nekik.

A nevelőmunkát más is említette már, való igaz, hogy sok az elvált, gyerekét egyedül, vagy gyerekét egyáltalán nem nevelő tanár, akik régen nem lehettek volna pedagógusok. Sok a pályakezdő is, nyelvtanárok esetében azért ez nem biztos, hogy előny.

11-es! Te ismered a sulit testközelből? A tandíj jelenleg hogyan alakul havi szinten, mert két éve az ismerősömék 36 ezret fizettek havonta?

2017. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
70%
R i b a n c k e p z o :)
2017. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
43%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Valóban ribiket képeznek az elvált, sokat látott, alulképzett "pedagógusok".
2017. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
38%

Én ott végeztem pár éve, azóta lediplomáztam és képzeljétek, nem lett belőlem r***nc... Akiből az lett, abból meg másik iskolában is az lett volna.

Tanárokkal sem volt gáz, visszagondolva nem tudnék rosszat mondani. Az áráról annyit, hogyha a szülők megtehetik, akkor miért ne? Legalább nem egy Szent István, vagy egy Árpád. Igényes és válozatos programok, jó szakkörök, fiatal/fiatalos tanárok. Mindezt a gimiről, oviról-általánosról nem tudok nyilatkozni.

2017. okt. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Én comeniusos voltam, de csak egy évig. Nem tudom, hogy miért, de anyáék egy év után átírattak a Teleki Blankába, amit nagyon szeretek. Az évfolyamomból akkor sokan váltottunk sulit, de ez a Comeniusban megszokott dolog állítólag, sok az elégedetlenség és a lemorzsolódás.
2017. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
23%

Nálam szülőként azért kiveri a biztosítékot, hogy óvszerautomatát helyeztek el az ISKOLÁBAN!!!!! [link]

Az,hogy r.bancokat neveljenek már az iskola kapuin belül is, az azért már durva. Mit is sugall ez? D@hjál az iskolai WC-ben?? Az iskolába tanulni kellene a gyerekeknek, a felvilágosítást meg meghagyni a szülőknek, hoyy akkor és olyan formában történhessen meg, ahogyan és amikor a SZÜLŐ SZEREtNÉ!!!

FELHÁBORÍTÓ!!!!

2018. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Azért oda nem csak 10 évesek járnak... Gimiben 18-19 évesen meg hadd szexeljen azzal az ember, akivel akar. Inkább örülni kéne, hogy a biztonságos szexre is figyelmet fordítanak...
2018. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Jó újra látni Lajos bácsit. :)) Mikori ez a videó?
2018. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Arról ne is beszéljünk, hogy a családok hány százelékban működhet a szexuális felvilágosítás...
2018. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!