Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az élelmiszermérnöki szak?

Milyen az élelmiszermérnöki szak?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős gimiben, de még nem tudtam eldönteni, hogy hova adjam be a jelentkezésem. Próbálok minél több infót beszerezni, hova lenne érdemes menni.


Van aki ilyenre jár, vagy ismer olyat? Véleményt mondanátok?


Előre is köszi.:)



2014. nov. 25. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire komoly ott a matek? Gimi 2-es matekkal felejtős?
2014. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! en oda jarok, szeretem, sokat kell tanulni. Nem a matektol kell felni mert nem az a legfontosabb tantargy ezen a szakon. Persze nem konnyu nagyon sokan buknak. belole, de ami a nehez az a novenyelettan. Na az szornyu!!! Irj privibe ha szeretnel kerdezni szivesen valaszolok :)
2014. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
BCE-n pl nem nagyon van növényélettan. Második! Miért nem tudsz itt válaszolni, hogy ha mást érdekel, akkor ő is megtudhassa?
2014. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Háyn éves képzés?
2014. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7 félév bsc, 4 félév mss
2014. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azert mert ha valakinek szemelyes kerdese van felem akkor en arra az egyre valaszolok ami tartalmaz szemelyes dolgokat sajat tapasztalatokat, amit nem feltetlen akarok egy orszagnak kifecsegni. 2. voltam
2014. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia!:) Tudom, már a felvételik után járunk, de ha gondolod, nyugodtan írj rám, szívesen válaszolok a kérdéseidre, elsőéves hallgatója vagyok az élelmiszermérnöki szaknak a Corvinuson. 1 év tapasztalat sokat adott, bármilyen kérdés jöhet :)
2015. máj. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!