Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szólnátok ha a kitűnő...

Mit szólnátok ha a kitűnő tanuló gyereketeknek a tornatanár egyest adna mert nem tudta teljesíteni a minimum felülés számot? És ezzel lerontaná a félévi bizonyítványát? Konkrétan meghúzná?

Figyelt kérdés
gondolkodtam már rajta hogy bemegyek és szájba verem. nem akar a gyerek sportoló lenni, nem is arról szól az iskola.... lehet jobban tenném ha felmentetném? nagyon könnyen megoldható a dolog. sok orvos ismerősöm van.
2014. nov. 26. 19:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hülye az ilyen tornatanár

Egy közepest mindenki össze bír szedni, csak meg kell adni a lehetőséget

2014. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

igen, ezzel tanítod meg a fiadat küzdeni!

nem megy? ne is erőltesd! ha kitűnő tanuló lesz akkorúgyis beleröpül a sültgalamb a szájába!

megint bebizonyosodott, hogy a testépítők jelentős hányadának a bicepszének a mérete forditottan arányos az iq-jával.

2014. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%

"1 kötve hiszem hogy te orvos vagy."


Végzős hallgató vagyok.


"2 nem ismersz, nincs jogod ilyen vélemény alkotni egy szerető apáról."


Arról alkotok vélemény amiről akarok és igenis jogom van hozzá, mert megtehetem.


"3 nem hiszek én semmit, de nem 1-2 embert ismerek, ebben tévedsz. nagyon sok emberrel vagyok kapcsolatba, mi testépítők, segítjük egymást."


Óóóó LOL. Bocsánat betonagyakkal nem vitatkozom. :-D A további fröcsögésre meg nem vagyok hajlandó érdemben válaszolni. Az a kolléga aki felmentést ad a fiadnak nem érdemli meg a diplomáját, habár az a kolléga aki beteszi a lábát egy konditerembe és leáll a magadfajtával az szinte mindig a szakmánk legalját képviseli. Szóval már értem, hogy hogyan akarsz orvostól igazolást szerezni.

2014. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sajnos igazságtalan a világ. Szerintem is rossz ez így, de ha valaki pl matekból rossz, az sem kap könnyebb feladatokat csak azért, hogy kitűnő lehessen, nem lenne igazságos, ha tesiből így működne. A legjobb persze az lenne, hogy minden tárgyból a képességeinek megfelelő feladatot kapjon a gyerek, de ez sajnos nem így működik. Tényleg csak képzeld el, hogy más anyuka meg azért megy be "szájba verni" a tanárt, mert nem tud a gyereke összeadni, és egyest kapott, és leromlott a bizonyítványa. Az sem lenne fair. Egyébként félreértés ne essék, nekem is mindig a tesi volt az, amin szenvedtem, mert húzta le a kitűnő bizonyítványomat. Sajnos ilyen az élet, a gyerek is jobb, ha hozzászokik.
2014. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyfelől túlzás felmenteni, na de a tanár részéről tán nem volt az, egyest adni rögtön? Mellesleg, hacsak nem sportosakra megy (de nyilván nem fog), nem számít bele sehova...
2014. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ne mossuk össze a tornát a többi tantárggyal. ha valaki nem tudja a matekot, akkor ez részképesség gyengeség, amit korrepetálással lehet fejleszteni. de ha valakinek nincs meg a fizikuma, viszont a szellemi képessége megvan arra hogy többre vigye, akkor nehogy már a fizikai mivoltja miatt romoljon a bizonyítványa, legyen lestresszelt, frusztrál, valamint alázzák meg... Na most ha nem megy tornázni, akkor mi lehet a legrosszabb ami vele történik? semmi! Verseny sportoló amúgy sem lesz soha a fizikai erőnlétéből fakadóan, magén úton pedig bármikor elkezdhet fejlődni ha szeretne, amatőr szintre. ne felejtsük el hogy a legtöbb felnőtt aki annak idején sportszakkörre is járt, már nem tud 2 kiló métert lefutni... ennyit erről.


tehát ha nincs torna a bizonyítványba, akár még jogi karra is mehet, és el is végezheti, nem lesz kevesebb senkinél.


nem tudom miért fáj egyeseknek, hogy nem szeretném hogy bizonyos emberek, akik valószínűleg 15 év múlva 2 kilométert nem tudnak majd lefutni, a tornatanárral karöltve megalázzák, kisebbségi érzést keltsenek az én kitűnő tanuló gyermekemben....

2014. nov. 28. 17:11
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen apával maximum elkényeztetett, egoista bunkó lesz a gyerekből...
2014. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ugye tudod, hogy nagyon sokan kezdték sportolóként, "betonagyként", és csak utána váltak kiváló orvosokká. Te még egy nagyon fiatal és tapasztalatlan ember lehetsz. Először is nem éppen okos emberre vall az, ha valaki a végzettsége alapján ítéli meg az embereket, válogatja ki hogy kikkel beszélgethet.... Még nagyon fiatal vagy. Az egyetemen nem sok valódi életet tapasztaltál. Ahhoz hogy átéld bele kell csöppenned a nagybetűsbe, amiről neked jelenleg fogalmad sincs. Te magad is meg fogod tapasztalni, hogy nem minden ilyen egyszerű, szépen átlátható, mint ahogy most az a tankönyveidben le van írva. Mellesleg én is rendelkezem felsőfokú végzettséggel! Nagyon nem tetszik hogy más orvosokat egy ilyen kis hugyos szaros semmit meg nem élt emberke minősít. de majd te is megfogod tapasztalni miről is beszélek. pár év még kell neked :) Szóval írd meg inkább a házidat! Szia.
2014. nov. 28. 17:20
 19/22 A kérdező kommentje:

Ilyen apával maximum elkényeztetett, egoista bunkó lesz a gyerekből...


hát neked nem volt ilyen apád, mégis az lett belőled! :)

2014. nov. 28. 17:21
 20/22 anonim ***** válasza:
"amit korrepetálással lehet fejleszteni. de ha valakinek nincs meg a fizikuma..." akkor bizony lehet csinálni 15 felülést naponta, ahogy már előttem is írták, és nem fog belehalni a gyerek, sőt, valószínűleg még jót is tesz az egészségének, hogy mozog valamit.
2014. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!