Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szólnátok ha a kitűnő...

Mit szólnátok ha a kitűnő tanuló gyereketeknek a tornatanár egyest adna mert nem tudta teljesíteni a minimum felülés számot? És ezzel lerontaná a félévi bizonyítványát? Konkrétan meghúzná?

Figyelt kérdés
gondolkodtam már rajta hogy bemegyek és szájba verem. nem akar a gyerek sportoló lenni, nem is arról szól az iskola.... lehet jobban tenném ha felmentetném? nagyon könnyen megoldható a dolog. sok orvos ismerősöm van.
2014. nov. 26. 19:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye tudod, hogy nagyon sokan kezdték sportolóként, "betonagyként", és csak utána váltak kiváló orvosokká."


Hirtelen egyetlen orvos se jut eszembe aki betonagyként kezdte volna a pályafutását. Pedig az ismerőseim jelentős hányada orvos, vagy orvostanhallgató. Azok akik az egyetemen szénné gyúrják magukat meg valahogyan pont azt a csoportot erősítik, akikből soha nem lesz orvos. Az, hogy a gyúrunk wazze mennyire sport megint más kérdés, szerintem semennyire. Egy sport megtanítja az embert küzdeni. Te azt tanultad meg gyurmáéknál, hogy hogyan lehet csalni. Tipikus testépítő mentalitás, toljátok a csirketápot szeditek a steroidot és ez a sport?! Olyan orvost valóban ismerek, aki előbb nyert ifjúsági európabajnokságot, mint egyetemre jelentkezett volna. De ő sportoló volt (futóatléta), nem kokszot zabáló, a veséit szétbarmoló testépítő.

Az meg a hét vicce, hogy a szádra veszed a sport szót, amikor a gyereked pár csumpi felülést nem tud normálisan megcsinálni, ami totál alkatfüggetlen hiszen saját tömeggel kell dolgozni. 50 felülést még egy vasággyal negyven kilós lány is meg tud csinálni egy kis edzéssel!


"ha valaki a végzettsége alapján ítéli meg az embereket, válogatja ki hogy kikkel beszélgethet...."


Van kőműves, asztalos, stb. ismerősöm is akit nagyra értékelek, sehol nem írtam, hogy lenézném azt, aki nem orvos.


"Az egyetemen nem sok valódi életet tapasztaltál. Ahhoz hogy átéld bele kell csöppenned a nagybetűsbe, amiről neked jelenleg fogalmad sincs."


Mert te aztán tudod mi, hogyan van az orvosi egyetemen...


"Mellesleg én is rendelkezem felsőfokú végzettséggel!"


Kit érdekel?


"Nagyon nem tetszik hogy más orvosokat egy ilyen kis hugyos szaros semmit meg nem élt emberke minősít."


Bocs, aki igazolást ír egy lusta kölyöknek, mert izomcimbi apuka megkérte rá, és behazudik egy betegséget, az az én szememben nem orvos, hanem egy közönséges csaló.

2014. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

"Hirtelen egyetlen orvos se jut eszembe aki betonagyként kezdte volna a pályafutását."


Hát olyanról én sem hallottam aki "betonagyként" kezdte volna, azonban nagyon sokan voltak élsportolók.


"Egy sport megtanítja az embert küzdeni."


A küzdő sport esetleg. De ha te a saját határaidon való átlépésre gondolsz, hogy önmagadat legyőzve fejlődsz, akkor elárulom, a testépítés igen is erről szól! Az hogy te mit gondolsz róla, és a szemedben csirketáp zabáló csalók vagyunk, nem igen érdekel. Szerinted sportág élsportolói nem esznek "csirketápot", szénhidrátot, táplálék kiegészítőt? Megsúgom, ha nem ennének soha nem lennének képesek teljesíteni azt a szintet, amit jelenleg élsportolónak nevezhetünk.


"Tipikus testépítő mentalitás, toljátok a csirketápot szeditek a steroidot és ez a sport?! "


hihi... :) Hát én személy szerint nem kokszoltam még, de elhiheted, hogy MINDEN sportágban szednek teljesítmény növelő anyagokat a sportolók, különben nem tudnák felvenni a versenyt a többiekkel, akik szintén használják ezeket a szereket. Sajnos ez egy ilyen világ! Nem támogatom, nagyon nem értek ezzel egyet, de ez van!


"De ő sportoló volt (futóatléta), nem kokszot zabáló, a veséit szétbarmoló testépítő. "


Attól függ mikor. Régebben nem volt annyira elterjedt mint most. Viszont jelenleg a futó atléták is szedik a teljesítmény növelőket, valamint a táplálék kiegészítőket. csak nézz meg egy 60 évvel ezelőtti rekordot, és egy mai átlag élsportoló teljesítményét. Önmagad is láthatod hogy egyszerűen szerek nélkül nem tudná senki sem hozni a mai szintet....


"Van kőműves, asztalos, stb. ismerősöm is akit nagyra értékelek, sehol nem írtam, hogy lenézném azt, aki nem orvos."


pedig pár sorral ezelőtt még kokszoló, csirketápot " zabáló", kőagyak voltunk mi, testépítők :)


"Mert te aztán tudod mi, hogyan van az orvosi egyetemen... "


Azért mert leápolod Vali néni lábát az egyetemi gyakorlaton, még nem lesz élettapasztalatod, csak némi szakmai gyakorlatod.


""Mellesleg én is rendelkezem felsőfokú végzettséggel!"


Kit érdekel?""


Engem szerinted érdekelt hogy orvostan hallgató vagy? :)


"Bocs, aki igazolást ír egy lusta kölyöknek, mert izomcimbi apuka megkérte rá, és behazudik egy betegséget, az az én szememben nem orvos, hanem egy közönséges csaló."


Látod most is te személyeskedsz :) De a te szavaidat használva. "Kit érdekel?" hogy a te szemedben micsoda?

2014. nov. 28. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!