Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért utálnak az osztályban?

Miért utálnak az osztályban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két hete elköltöztünk és új suliba kellett mennem elég messze a régitől pedig azt nagyon szerettem m1 nem ez a lényeg.Nos a lényeg hogy nem egy szegény családból származom ha értitek mit mondok,és szeretek jól kinézni.És hát az osztályban nem ilyen állapotok vannak.Első nap mikor odamentem tényleg haverkodni akartam semmi rosszat nem tettem és az egyik gyerek elküldött hogy menjek a ****-ba a supra cipőmmel meg csőgatyámmal meg lepáwáztak ami nagyon rosszul esett, pedig a baráti köröm szinte csak ilyenekből áll akik az osztályban vannak. Mit tudnék tenni hogy ez változzon, tényleg csak a külső alapján ítélik meg az embert?



2014. dec. 22. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nagyon hivalkodó az öltözködésed, akkor beskatulyáznak elkényeztetett gazdag gyereknek. Az sem mindegy, milyen stílusban próbáltál közeledni. Szerintem próbálj meg valamivel szerényebben megjelenni kezdetnek. De igazából fogalmam sincs, hogy mit csináltál, rosszul csináltál-e valamit.
2014. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudnánk megmondani, ha hozzánk jössz beszélgetni. Erre neked kell rájönnöd.
2014. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először a külső, mert azt látják. Ehhez jön az, amit gondolnak azokról, akik általában így öltöznek. Ez az előítélet.

Idő kell, hogy megismerjenek, mutasd a jó oldaladat, hogy ugyanolyan vagy, mint ők. Én a helyedben nem akarnék kitűnni a ruhatárammal egyelőre.

2014. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!