Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges hogy ennyi pontom...

Lehetséges hogy ennyi pontom van csak?

Figyelt kérdés
most fogok érettségizni es egy pontszamlaloval kiszámoltam a pontjaimat es összesen 179 lett .. Most év végen mindenből 4-es leszek igaz tavaly mindenből hármas voltam . Az érettségit megpróbálom majd 80%-ra megírni de ez így is csak ennyi pont . Így nem fognak fölvenni oda ahova szeretnek menni mert ott 300 -at el kell érni :( . Önköltséges szakra mennék. Mit csináljak ? Gondolkodtam meg hogy leteszek egy emelt angol nyelvvizsgát .
2015. jan. 11. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:

a nyelvvizsga jó ötlet. esetleg ha elfogadnak szakirányú okj-t is akkor érdemes inkább azt megcsinálni előbb, mert az is plusz pont. vagy elmész okj-ra és az alatt csinálsz emeltet(vagy akár most is ha úgy érzed képes vagy rá tanulni).


amúgy nekem az érettségim lett jobb mint a tanulmányi pontok és az alapján van számítva a pontom. még nincs veszve semmi ne aggódj.

2015. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen az lesz hogy egy okj- T megcsinálok es plusz a nyelvvizsga :) . Úgyis van olyan okj-s amit eleve akarok csinálni . Es az kb hány pontot ér ? Egyébként lótenyésztő mérnök szeretnék lenni :)
2015. jan. 11. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem 24-et ér.
2015. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti rosszul szamoltad. Na meg van olyan, hogy duplazas, és a lotenyeszton bármelyik két legjobb erettsegidet duplazhatod. Tehát pl ha a két legjobb erettsegid mindkettő 80% akkor az (80+80)x2=320 tehát bent is van a lotenyeszton. De szerintem a tanulmányi pontjaiddal együtt sem csak 179 pontod lenne, rosszul szamoltal, a felvitel.hu-n van pontszám kalkulator, vagy olvass utána hogyan kell számolni.
2015. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"leteszek egy emelt angol nyelvvizsgát". Ezalatt mit értesz? Emelt érettségiben van... a nyelvvizsga középfokú vagy felsőfokú.

Amúgy: két 80%-os közép az 160 pont, ha ezt duplázod, az 320. Mi itt a probléma?

2015. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugy értettem .:) hogy felsőfokút.
2015. jan. 11. 11:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy számoltam, hogy 80 százalékos érettségikkel és egy felsőfokú nyelvvizsgával 360 pontod van, nyelvvizsga nélkül 320. Valamit nagyon benézhettél, de nyugi, szerintem előfordul az ilyesmi. Lényeg, hogy nyugodj meg, mert ha sikerül, simán felvesznek. :)
2015. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor valami hibás pontszámlálót néztem :) köszi nektek
2015. jan. 11. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!