Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam félévkor mindenböl...

Boti lászló kérdése:

Megbuktam félévkor mindenböl mert sok hiányzás miatt. és ugye kell tennem osztályozo vizsgát. Ha arra nem megyek el akkor miwan? Megbuktam mindenböl? Vagy esetleg akkor kirugnak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor mindenből bukás van.
2015. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de év végére ki lehet javitani nem???
2015. jan. 20. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Na most megbuktál vagy osztályozóvizsgát kell tenned??? A kettő egészen más. HA osztályozóvizsga kell, akkor annak a jegye kerül a félévibe. HA nem mész el, akkor nem egyest írnak, hanem azt, hogy nem teljesítetted a követelményeket. Ennek sokkal komolyabb következménye lesz, mnt a bukásnak. Szóval ha osztvizsgáznod kell, menj el megbukni, mert az egyes jobb, mint az, hogy nem teljesítetted az előírt követelményt, és esetleg megszüntetik a jogviszonyod.
2015. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2015. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!