Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen osztályokat indít idén...

Milyen osztályokat indít idén (2015.16) az Kispesti Károlyi Mihály Két tannyelvű Gimnázium?

Figyelt kérdés

[link] itt van a honlapja de egyszerűen nem találom sehol sem az osztályokat.

Egyébként milyen suli?könnyű bejutni oda?milyen az angol nyelv oktatása?van esélye hogy a spanyol mellet még az angolból is felsőfokút tudok tenni érettségiig?

Vannak akik idén beírják?nektek milyen lett a felvételi ? és még miket írtok be?



2015. jan. 21. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én is azt írom be, sajnos nagyon elrontottam a felvételit, de azért még reménykedem

indít angol tagozatot, németet és oroszt

2015. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

igen azt én is megtaláltam de az angol tagozaton belül még mi van?mert azt írja hogy azon belül 4 osztály és az lenne a kérdésem hogy mégis mi a különbség köztük??

és a szóbeliről találtál valamit a honlapon hogy esetleg milyen témakörök vagy vmi?

egyébként neked milyen lett a felvételi?hány pont?annyira nem lehet rosz

2015. jan. 21. 16:51
 3/14 anonim ***** válasza:

azért négy osztály, mert az angolosok írnak egy szintfelmérőt és azok alapján sorolják be őket az osztályba

a magyar még nem olyan vészes, de a matek... 20 pont alatt lesz (tudom:()nagyon beparáztam ott

szóbelin nem tudom, jártam előkészítőre, ott azt mondták, hogy 5 téma közül lehet választani 3-at, gondolom lesz geometria, szabályok...

2015. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ok köszi :) hát sok sikert :)
2015. jan. 21. 19:58
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát elég nagy szükségem van rá, köszönöm:)

neked hogy ment?

2015. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Komoly esely van angolbol is felsofokra. Spanyolbol mivel spanyolul erettsegizel tobb tantargybol, evidens, hogy min. felso fok. A szobelire figyelj nagyon, ne keseredj el, ha az irasbeli nem tul jol sikerult! A suli pedig... Hat verizzados...Napi 4- de van olyan nap, hogy 6 spanyol...Minden hetfo dolgozat...(Ne felejtsuk el, ez a suli az ELTE egyik gyakorlo gimije!)Sok sikert!:) -egy anyuka-
2015. jan. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
en is azt jeloltem elsonek. elvileg van egy sima angolos osztaly, egy olyan osztaly amiben fele angolos fele nemetes es egy olyan amiben fele oroszos fele angolos :)
2015. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Regota ejjel-nappal errol az iskolarol álmodom.

Spanyol-angolra szeretnek menni.

A kozpontim 80 lesz minimum, de szerintem maximum is. :D

A hozott pontom 48 lesz.

Sajnos én lekéstem az előkészítőre való jelentkezést. Tudja valaki, milyen témák lesznek szóbelin?

Egyébként azt hallottam, hogy akkor ki kéne írniuk a témákat előre. Nem igazán értek ehhez, csak hallottam. Én nem látom a weboldalon, mondjuk mindegy, majd ott eldől, de ha fent van és megtalálja valaki, és belinkeli akkor nagyon hálás lennék.:))

2015. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Sziasztok!Nekem ez az első évem a Károlyiban.. Tavaly nekem is rossz lett a felvételim,de a vitt pontok sokat segítettek és a szóbeli nagyon könnyű volt. Én a leggyengyébb angolos csoportba kerültem és ott az angol oktatás egy nulla. A spanyol tényleg nagyon kemény,de aki szereti a spanyolt, az élvezni fogja.

Ha kérdésetek van nyugodtan írjatok.

2015. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ki tanítja az angolt?
2015. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!