Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jogos hogy osztály...

Szerintetek jogos hogy osztálytársaim 4db egyest kaptak egy órán?

Figyelt kérdés
Kémia óra volt de ez végül is mindegy na 3 osztálytársam ült a hátsó padba egymás mellet.A másik osztálytársam a táblánál olvasott valamit és közben a 3 osztálytársam beszélgetek és úgy döntött a tanár hogy megnézi a fizetek és hiányzott valamennyi anyag szóval nem dolgoztak előző órákon.(más órán is szoktak beszélgetni).Szerintetek megérdemelték?

2015. jan. 30. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
igen.
2015. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
igen
2015. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Igazából ez attól függ minek kellett volna lennie a füzetben. Ha a tanár adott feladatokat, amiket ott helyben meg kellett volna oldani, és cssztek rá, akkor jár a karó. Ha viszont nem jegyzeteltek, akkor nem, ugyanis az, hogy ki mit ír le az órán elhangzottakból, az magánügy. Én például nem szeretek jegyzetelni, mert vagy figyelek, vagy jegyzetelek, tanulni, viszont jegyzetből nem szeretek, tankönyvből szoktam.
2015. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jogos abból a szempontból, hogy osztályzat nem lehet fegyelmező eszköz itt viszont arra volt használva. Pofáztál, ezért jól megnézem a füzetedet.

Ha lett volna gerinc a tanárban következő órán végigfelelteti őket az előző órai anyagból, megnézve, hogy attól függetlenül h pofázott készült-e. Ha készült akkor jó, ha nem akkor megkapta a méltó büntetését, az elégtelent a tudás hiányára...

2015. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Perzse. Jogos, ha nem jegyzeteltek eleget...
2015. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!