Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valakinek valami informáci...

Van valakinek valami információja erről? Szükségem lenne a segítségre.

Figyelt kérdés

Megmondaná nekem valaki, hogy a szombathelyi Nyugat-magyarországi Egyetem Berzsenyi Dániel Pedagógusképző Karán van angliszitka mesterképzès? (Fordító, tolmács)

Illetve milyen maga az egyetem?

Előre is köszönöm a válaszokat!

18/L



2015. febr. 9. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezt a honlapot természetesen már áttanulmámyoztam, de nem kaptam választ a kérdéseimre. :/
2015. febr. 10. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csak az első részre vonatkozott, azaz, hogy anglisztikából csak alapfok indul.


[link]


Itt van, hogy hol indul mesterképzés.


Az egyetemről magáról nem tudok nyilatkozni, de minden olyan, amennyit te beleadsz. Egyetemen már senki sem fog könyörögni, hogy tanulj, ott már rajtad múlik szinte minden.

2015. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Akkor a link alapján Szombathelyen nem indul majd mesterképzés.

Tudom, nyilván nem is azért megyek majd egyetemre, hogy ne tanulja. Természetesen tanulni fogok.:)

2015. febr. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!