Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BKF-re tényleg a gazdag és...

A BKF-re tényleg a gazdag és buta fiatalok járnak? Van ennek valami valóságalapja? Egyre több helyről hallom vissza. :/ Vélemények?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem...nyilván vannak olyanok is, mint minden másik iskolában, de nem ez a jellemző. Én is oda járok és se buta, se gazdag nem vagyok!:)
2015. febr. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Az viszont igaz, hogy gazdagokkal tele van. Egyre többen mennek oda a Diákhitel miatt, viszont én már meg sem lepődtem sokszor milyen elköltött összegekről beszéltek csak pl egy heti bulizás után, és én sem tartozom a szegény kategóriába.


Hogy buták e? Nem feltéltlenül. Két kategória van, a bulizós (akik nem igazán a tanulásra öszpontosítanak), és ennek az ellentéte, akik ugyanugy eljárnak szórakozni, viszont inkább a romkocsmákat szeretik, és legtöbbször kocsmázni egy átdolgozott/tanult délután mennek. Ebben a kategüriában is voltam piszkosul gazdagok, és olyanok is, akik hát, gondban voltak anyagilag.


Szóval nincs valóságalapja. Többségben vannak a gazdagok, de ez nem jár össze azzal hogy sok a buta. Inkább sok az olyan akinek a suli, a buli után jön, és ezért nem kiemelkedő a teljesítményük.

2015. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom. En is oda szeretnek menni, iden erettsegizem. Nem mondanam szegenynek a csaladom, nincsenek napi gondjaink, de nem vagyunk milliardosok sem. Felek, hogy kineznek, ha atlagos penztarcaval es designer ruhak nelkul allitok oda.

Koszomom a valaszokat, pontoztam.

2015. febr. 11. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az en BKF-es ismeroseim mind ostobak:d A muveszeti kepzesekrol jot hallottam, nyilvan ha nem ered el egy jobb egyetem (bme, elte, corvinus) ponthatarat akkor a bkf azert jo valasztas lehet.
2015. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

A bkf is epp olyan jo egyetem mint a többi, annak ellenére hogy fizetős, nem csak azok jarnak oda akik nem tudtak mashova menni.

En a muveszetire jarok, es kiemelkedoen jónak mondom (ismerem mas egyetemek kepzeseit is, sok ismerosom van masik egyeremen), a kommunikacion vannak inkabb a gazdag/ostoba diákok, de hát amerikában sem mindenki kövér, mégis ezzel piszkálják őket. Itt is ugyan ez a helyzet.

Kerdezo, ez miatt ne aggodj, nem fognak kinezni. Valojaban le sem szarnak, vagy haverok lesztek, ez a kettő lehetőség van.

2015. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Senki nem nézi milyen ruhában vagy, komolyan mondom még talán középiskolában is többet foglalkoztak ezzel mint itt:D Főiskolán azért már komolyabbak az emberek és nem ez alapján ítélik meg az embereket.
2015. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!