Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most megyek továbbtanulni,...

Most megyek továbbtanulni, most leszek 9-es. Hogy lehetnék az új suliba népszerü úgy hogy ne legyek az osztály kurvája se a fő plázacica se a tipikus jókislány. nem a legnépszerübb szeretnék lenni csak népszerü. mit tegyek ez érdeképbe mit ne?

Figyelt kérdés

népszerüség alatt azt értem hogy meghívnakbuliba vagy ha mennek vhova akkor oda stb.

mit tegyek kérlek segítsetek.


a bunkó megjegyzésekre nem vok kíváncsi.


2008. aug. 26. 09:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
:)
2008. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%

Maradj a háttérben és tanulj Jól!


Nem azért jársz a suliba hogy népszeruségi gyöztes legyél, de ha erre van idöd akkor rossz iskolába jelentkeztél, ott se taníthatnak tul sokat...


Megsugom neked az emberek 97% az iskola elvegzese után le sem szrja egymást!

Inkább csinálj jogsit, nyelvvizsgákat a szabadidödben!

Mert ezeknek hasznát fogod venni, de a népszeruségi indexeddel 2 ev mulva kitörölheted, azzal nem fogsz jó állást kapni sehol!

Inkább iratkozz be mellette másik suliba is vagy felnöttképzésbe estire ha összeegyeztethetö!

2009. jún. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%

Nezd meg amirol irok,

Keress rá az expresszben hány szerencsétlen luzer probál mindenféle vackot eladni meg otthonvégezheto munkával traktálni pár forintokért!


Ok mind nem tanultak nem kaptak eleg jol fizeto állást vagy egyaltalan nincs munkajuk és nem piacképesek a munkaeropiacon.


Ilyen akarsz lenni?


Csak gimnáziumba érdemes járni szakközépbe nem, amint teheted iratkozz át gimibe, és vegyél fel plusz tárgyakat is! Vagy csinálj mellette Angol, spanyol, és francia nyelvvizsgákat! Szerezz jogosítványt! Aztán gyurj rá hogy felvegyenek valamelyik neves egyetemre joghallgatónak vagy közgazdaságira vagy pénzugyre vagy mérnökinformatikára!!


Tudom az elso 10 ev az általános után igy leírva kemény, viszont soha az életben nem lesznek anyagi gondjaid ha ezt az utat járod be!!

2009. jún. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%

En elbaxtam mert keson kapcsoltam szakkozepbe jartam 5 evet szereztem egy szakmat ami már nem is létezik a gyakorlatban, az iskola utan gyorsan elvegeztem 2 okj-s tanfolyamot saját költségen hogy valami munkát kapjak.

Biztonságiör vagyok 5 eve havi 120 ezerért.

27 eves fejjel és esélyem sincs hogy rendbehozzam a doolgokat. Ezt már csak toldozgatni foltozgatni lehet amig végleg le nem ereszt az egész..

2009. jún. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj ki senkit a háta mögött, mindenkiről vagy jót vagy semmit. ha valakinek tetszik a pólója, dícsérd meg, köszönj előre, mosolyogva
2009. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mit mondassz így lassan 2 év után?
2010. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Kedvesnek és nyitottnak kell lenni mindenki felé. Legyél pozitív és vidám, így a társaságodat is feldobod, ezért szívesebben lesznek veled.

NE legyél nagyképű, vagy lenéző mert az egy idő után mindig megbosszulja magát.

Kedvesség, pozitivitás, ez a népszerűség titka

2011. ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 vistakri válasza:

én először jól tanultam következmény-->stréber

picit veszekedtem a tanárokkal (nem bölcs dolog)--->diákoknál népszerű lettem


most meg szinte mindenkivel megvagyok arany középút diákokkal tanárokkal is

2014. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hűűű kíváncsi lettem mi lett veled kedves Kérdező. Elvileg már rég befejezted a gimit, és remélhetőleg egyetemre jársz. (Vagy már végeztél is?) Ha még esetleg gyakorizol, kérlek meséld el a történeted. :D Vagy esetleg valaki nem tudja, mi történt vele?
2016. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!