Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mikor kell eldönte...

Szerintetek mikor kell eldönteni, hogy valaki orvos akar lenni? Nem késő 15 évesen?

Figyelt kérdés
Mindenki, akit ismerek és orvos akar lenni, már alsós korától fogva, vagy még régebben tudja, hogy az akar lenni. Én viszont 15 évesen "szerettem" bele ebbe a szakmába, korábban csak futó gondolatként merült fel. Késő ilyenkor elkezdeni rá készülni, ha nem természettudományos, hanem matek szakon vagyok? Ja, és csak a kitűnőknek van esélyük? Nekem egy-két négyesem van, de nem a fő tantárgyakból.
2010. febr. 16. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne késő? Olyanokból is lett már jó orvos, aki csak az első diplomája után döbbent rá, hogy ezt akarja csinálni, és akkor váltott, akkor kezdte az orvosit.


Nem kellene másokhoz hasonlítgatnod magadat, nem egészséges.

2010. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kitűnőségnek semmi köze az orvosihoz, a fakt választás miatt nem árt, ha középiskola utolsó két évére már eldöntötted a dolgot. Marha sok tanulás és szorgalom kell hozzá, meg elkötelezettség, de kb. ennyi.
2010. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 11.-ben döntöttem el, és elsőre felvettek...nem ezen múlik:D
2010. febr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem késő, 15 évesen az emberek többsége nem tudja, mit akar.
2010. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, azok közül, akik 15 évesen "eldöntik", pláne akik előbb, a nagy részük úgy se lesz az...

Te még nem tudod miről szól, vagy igen? 24 órázás, 514ft/óra kezdőbér, ha pl. egy nő sebész akar lenni, akkor valószinűleg nem lesz családja, legalábbis gyereke, illetve mindenkinek jobb, ha nem lesz (az idő és egyebek miatt)sok évi ingyen munka, csicskázás, és ez csak az egyik része...Nem lebeszélni akarlak róla, csak szerintem 15évesen az ember másképp gondolja, sőt még 18 évesen is.

2010. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.:)Igazából megerősítést szerettem volna, és azt megkaptam.

Utolsó válaszolónak: eléggé utána olvastam, és mindenhol láttam ilyesmiket. Szóval, tudom, hogy mivel jár (még ha nem is tapasztalatból).

Köszi mindenkinek!

2010. febr. 17. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!