Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi ez a hülyeség, hogy nehéz...

Mi ez a hülyeség, hogy nehéz volt a matek érettségi? Az OH honlapján részletesen fenn van minden, amit számon kérhetnek érettségin. Ez is benne volt (logikai feladatok, paraméteres egyenlet).

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 18:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Jaaaj, hagyjad már. Minden évben panaszkodnak a fiatalok, hogy mennyire nehéz volt, egy évvel később meg mosolyognak magukon, hogy na, nem is volt az. :)
2015. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én tavaly nem panaszkodtam. :P Csak azért idegel fel, mert mintha a nagy hős szegény érettségizők annyira szánnivalók lennének, mintha én nem estem volna át tavaly ugyanezen + idén 1 egyetemi vizsgaidőszakon.
2015. máj. 5. 18:41
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Mindenkinek az a nehéz, amit nem tud. Én a matekhoz így évekkel az érettségi után pl. hozzá sem tudtam volna szagolni, mert azóta nem foglalkoztam vele.

A magyarral viszont semmi gondom nem lett volna.


Mindenkinek van erőssége, és olyasmi is, ami kevésbé megy. Nyilván egy humán beállítottságúnak nehéz volt a matek, nem kellene ezért leszólni.

2015. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%
Ez igaz. Azt hiszik, hogy tényleg nehezebb volt minden eddiginél, pedig nem. :D Meg mintha akkora nagy dolog lenne.
2015. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Hogy te személy szerint min estél át és min nem, azt pedig amúgy senkit sem érdekel.

Gondolod, hogy az érettségiről szóló hírek a te személyes idegesítésedre vannak, vagy mi? :D

2015. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%
Nem a hírekről beszél, hanem a rinyáló fiatalságról.
2015. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten a "hírek", hanem az ismerőseim nyavalygásai a Facebookon idegelnek. Tudom, le kéne higgadnom. Most már sikerülni fog. :D


Azért azt meg kell hagyjam, hogy én is reálos vagyok és a magyarom (95%) jobb lett a mateknál (86%).

2015. máj. 5. 18:45
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Ne foglalkozz velük, és kész.


Engem meg pl. tökre nem érdekelnek a facebookra kirakott kisgyerekes/szenvedő kutyás képek, meg édes-cuki-stb. idézetek, de attól még nem pattogok itt...

2015. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

nem nehéz volt hanem tök aránytalan. ha valaki jó az egyenletekben, az tavaly 17pontot kapott vele. most csak 7-et.

csomó téma benne se volt. k.geometria, térgeometria is alig volt. ugye egyenletekből csak célzottan az abszolútértékes.

csomó szöveges feladat volt, ebbe meg beleépítve a kombinatorika, halmazok, százalékszámítás, sorozatok..stb

szóval akinek nem megy a kombinatorika az ma megszívta.

így tovább. mindig van akinek könnyű, van akinek nehéz.

nem tudom téged ez miért zavar.


a tegnapi magyar rinyával meg egyet értek. 60perc volt 2,5oldal nyelvészetes szövegre és 12 feladatra.

legalább 3x el kellett olvasni a hülye szöveget hogy megértsd.. én nagyon gyorsan olvasok és jó vagyok a szövegértésben. mégse tudtam befejezni.

ellenben a szövegalkotást két óra után beadtam. jobb lett volna magunk oszthatjuk be a saját időnket.

2015. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem rakhatnak bele mindent.
2015. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!