Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2015-ben Semmelweis fogorvosi...

2015-ben Semmelweis fogorvosi egyetemre milyen ponthatárra számititok? Nektek hogy sikerültek az emelt biosz és kémia éretsségik?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 17:34
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom belőni én sem a ponthatarokat, de szerintem jobb ha nehany pontos emelessel szamolunk.. Egyebkent nekem a kemia nehezebbnek tűnt mint az előző évek feladatsorai (leginkabb az utolso szamitas miatt), igy gyengebben is sikerult mint amilyenre azokat irtam itthon, a biologia viszont egesz jol sikerult, 82%-os lett. Te hogy erzed a két emeltet, es hogyan vélekedsz a ponthatarokrol?
2015. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is a kémia jóval nehezebb volt mint az eddigiek. A feladatok is más tipusuak voltak.A biosz viszont szerintem is teljesithető volt. A ponthatárok meg szerintem körülbelül ott lesznek mint tavaly. REmélem sikerülni fog:) köszönöm a választ
2015. máj. 26. 22:12
 3/7 anonim válasza:
Nekem a kemiara nem sok idom jutott es tudtam hogy az most nem fog megfeleloenenni... Egyebkent en nem ereztem neheznek csak az utolso feladatot, inkabb azt gondoltam hogy en tudpk keveset:D 51%lett szoval nem vagyok elragadtatva. A biosz 81. Ez igy pont olyan hogy a szobeliken meg a ponthatarokon fog mulni:// szerintem 425-430 lesz a hatar kb.
2015. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kémiara nekem sem volt eleg idom. Körülbelul nekem is igy sikerult es nekem is ennyi pontom lesz😔. Sikerulhetett volna jobban is. Nekem is a szobeliken es a ponthataron fog mulni. A debreceni es a szegedi fogorvosit is megjeloltetek?
2015. máj. 29. 22:50
 5/7 anonim válasza:
Igazatok van. A kemiara nekem sem volt idom, foleg hogy annyira felkeszuletlen volt az az intezmeny ahol irtam, hogy nem torodtek azzal hogy teljesen pontos idot kapjunk. Elore felirtak a tablara, hogy kezdes: 8:00, 8:01kor kezdte osztani,8:03kornkaptam meg, es az elejen fel kellett felirnunk a kodunkat, igy olyan 8:10kor kezdtem el az egeszet es delben mar ugye be kellett adni. Kerdeztem, hogy az idonek nem akkor kellene kezdodnie mikor mindenki felirja a kodokat?(a mi iskolankban ez ilyen rendszerben megy) A teljesen hozza nem erto tanar valasza annyi volt, hogy majdnem negy orank van ra, annyi csak eleg lesz! Mosolygva tudomasul vettem, hogy ezt ennyi ido alatt kell befejeznem, annak ellenere, hogy eleg lassan, megfontoltan szoktam dolgozni. Es a vegen ereztem is, hogy par perc alatt meg tobb pontot be tudnek gyujteni. Az utolso feladatnal mivel rossz felirassal indultam neki az a, resznek, ezert nem volt idom mar ujraprobalni. Még így is -hogy az utolso feladatom 0 vagy 1 pontos lesz- 60 folottire meg lehetett volna irnom, de ostoba, idiota hibakat kovettem el ezen kivul is, igy en is hasonlo szazalekra szamitok, mint ti. Egyebkent en Szeged AOK-t jeloltem elsokent, es ezen kivul csak Debrecen AOK-t, Pest nekem messzebb van, es Szegedre jobban is vágyok.:) Nekem is nagyon sok minden mulik a szobeliken. Remenykedek azert, hogy nem ugrik fel 420 fole Szegeden a ponthatar...
2015. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja egyebkent az első voltam
2015. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uu hat sajnalom h igy alakult. Enis nagyon sok olyan hibat vetettem amit amugy tudtam volna csak idegessegemben a vegen mar nagyon kapkodtam es sokmindent elrontottam.Sok sikert a szobelihez és kitartast a tanulashoz. Én már nagyon nem birom😩😔😔
2015. máj. 31. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!