Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem jól fizető állást...

Van esélyem jól fizető állást találni?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem,és sajnos anyagi helyzetünk miatt a szüleim nem engedhetik meg nekem, hogy Budapesten folytathassam tovább a tanulmányaimat. A Miskolci Egyetemre fogok járni és pénzügy számvitelt tanulni. Spanyol,francia és angol közép szintű nyelvvizsgával rendelkezem, továbbá nagyon szeretem a matematikát. Lehetséges majd, hogy a diplomám megszerzése után jól fizető állást fogok találni annak ellenére, hogy egy vidéki egyetemen tanultam?

18/L



2015. jún. 3. 00:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%
Pontosan ugyanilyen jellegű túlképzés van a számvitel területén is.
2015. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
És mit gondolsz a többi gazdasági szakról? Azoknak sincs értelme?
2015. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jogi diplomát azt tényleg nem ére meg manapság(kivéve ha életcél), mert túl sok is van belőle és így a fizetések sem olyan nagyok már. Igaz ha jólmenő ügyvéd leszel, vagy ha kitartó vagy és ha szerencséd van és még kismillió HA akkor lehet valami, de nem túl sanszos...
2015. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
lehet lepontozni attól még nem lesz értékesebb a diploma...
2015. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van sajnos. Ismerek elég jó beosztásban lévő jogászokat is. Nem kicsi a fizetésük, de messze nem az amit szoktam hallgatni hogy ,,biztos félmillót keresnek". Jól keresnek, de csak annyira, hogy ne halljanak éhen. 250E Ft-nál többet nem nagyon lehet. De itt már elég jó pozícióról van szó. Esetleg elmész bírónak, de azért érdemes utánanézni annak a folyamatnak, hogy az mennyi idő, szívás és önfeláldozás...
2015. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Végül is Magyarország nagyobb intézményeinek vezetői szinte majdnem mind pszf-sek... :)
2015. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!