Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti suliba fogok járni. Hogy...

Esti suliba fogok járni. Hogy zajlik egy iyen?

Figyelt kérdés
Fel kell állni külön mindenkinek egyesével és bemutatkozni? Aztán felelés is szintén egyesével emberek? Vagy csak simánn bevonulunk mint egy csorda , bemutatkozás nélkül írjuk az anyagot és írásbeli felelés, dolgozatok vannak?
2015. jún. 15. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez azért igencsak suli függő.

Megfordultam már pár estibe, az egyik OKJ volt ott az első napon volt egyesével bemutatkozás. Számonkérés nem igazán, időnként volt hogy valamelyik tanárnak eszébe jutott és íratott dolgozatot de nem igazán számított. Csak az egész végén volt egy nevetséges vizsga.


A másik gimi volt. Ott nem volt bemutatkozás. Volt egy osztály évnyitó ott mondott pár szót az igazgató meg az ofő, másnap volt az első tanítási nap de ott se volt bemutatkozósdi megtartották a tanárok az órát aztán ennyi, ismerkedni szünetben ismerkedtünk.

A harmadik szintén gimi ide 10. be jöttem át az előzőből. Itt nem tudom hogy az első nap hogy volt én második napja jártam ide akkor volt olyan óránk amit az ofő tart, ő megkért hogy álljak fel mondjam el ki és honnan vagyok.

Számonkérés minden a két gimiben negyedéves vizsgák formájában zajlik felváltva egyik vizsgaidőszakban írásbeli másikban szóbeli. Viszont az előző gimiben volt megkülönböztetve esti illetve levelezői osztály ott az estisek heti 3 napot jártak és dogát írtak a levelezősök heti 2 nap és vizsga rendszer volt.

A mostani gimiben csak egy típus van, estinek van megjelölve heti 2-3 nap (AB hét) és mint említettem vizsga rendszer.

2015. jún. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!