Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és szeretn...

15 éves lány vagyok és szeretnék boxra esetleg thaiboxra járni. Miskolcon van valahol ilyenre lehetőségem? Esetleg valami info, hogyan zajlik egy edzés? Mennyibe kerülhet? Vagy bármi más tudnivalót szívesen fogadok!

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
box és a thai box teljesen más én a Thai boxot részesitem előnybe (kemény utcai harc)! Bár ez attol függ mot szeretnél mivel a box elismert sportág igy sokkal rangosabb versenyek vannak. Nálunk 8000 ft( álltalában mindenhol olcsobb) az edzés heti 5x 3 termi 2 kinti edzés van. Termi edzésn bemelegités, gyakorlás, box, technikai fighting esetleg full contact. kinti edzésen bemelegités utAnna. futás de kb 1,5 orán kerresztül rohadt szar de nagyon hasznos. remélem segitettem ha szeretnél mEg valamit megtudni irj üzit
2014. jan. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=KRf2lrvLeRo

videó címe: Muay Thai Techniques - Muay Thai Training

2014. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"kemény utcai harc" a küzdősportoknak annyi közük van az utcai harchoz, hogy adnak egy alapot de ringre vannak kitalálva az utcára nem a legjobbak(nem tanulod meg a fegyver elleni védekezést pl kés, vipera stb. vagy több támadó elleni védekezést meg hasonlókat). Egyébként annó nálunk így zajlott a tb edzés: bemelegítés, páros gyakorlatok(kombinációk gyakorlása, reflex gyakorlatok és hasonlók), szabad küzdelem, erősítés(rúgópajzsos gyakorlatok, fekvő stb.). Egyébként első edzésen még csak a technikákat veszed át valószínűleg.
2014. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azóta elkezdtem járni thaiboxra és nagyon szeretem! :)
2014. febr. 17. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!