Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Tóth Árpád Gimnázi...

A debreceni Tóth Árpád Gimnáziumban lévő nemzetközi érettségi programra úgy is lehet jelentkezni, hogy ha nem TÁG-ba járok?

Figyelt kérdés
Szeretnék nemzetközi érettségit de én a Fazekas Mihály Gimnázium tanulója vagyok. Azt szeretném tudni, hogy ez problémát okozhat vagy nem?

2015. jún. 19. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szükséges TÁG-osnak lenni, rengeteg a külsős (van aki Kaposvárról jött le csak az IB miatt)

-egy tágos

2015. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez hogy működik? Ott kell hagynom a Fazekast és onnantól TÁGos leszek?
2015. jún. 19. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. A TÁG honlapján van fent egy menüpont ami ezzel a képzéssel foglalkozik (IB vagy nemzetközi érettségi néven), ott sok minden le van írva. De igen, TÁG-os leszel :D

Milyen céllal szeretnél IB-s lenni? Én személy szerint hülyeségnek tartom, mert nem hinném, hogy olyan szinten lenne a magyar oktatás (pláne angolul), hogy az felkészítsen diákokat külföldi, jónevű egyetemekre. Most jelenleg milyen szakon vagy és hova szeretnél továbbmenni? Meg amúgy is, olyan kiforratlannál látszik az egész.

2015. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert szeretnem mert Skociaban szeretnek egyetemre menni a St. Andrews-ra ahova felveteli kovetelmeny az IB. Altalanosban angolt es nemetet tanultam gimiben angol es francia szakon vagyok.
2015. jún. 19. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!