Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-KCSSK-ról vélemény?

ELTE-KCSSK-ról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Idén felvételizem az ELTE TTK-ra és érdekelne mit gondoltok a Kőrösi Csoma Sándor Kollégiumról. Főként azok véleménye érdekelne, akik ott laktak/laknak.

- Milyen állapotban van a kollégium?

- Mennyire lehet tanulni?Tényleg olyan bulis, mint amennyire a neten olvasható?

- Van hűtő a szobákban?

- Tudnátok ajánlani jobb kollégiumot?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2015. jún. 21. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem laktam ott, de voltam ott párszor. Azt mondják ez a legjobb ELTE-s kollégium, nem olyan rég lett felújítva. Nekem nagyon tetszett.
2015. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Én is jártam ott, elég burzsoá, jó koli.

Bár nekem túl steril, nem igazi kolis fílingű koli :D


A bulikról nem nagyon tudok nyilatkozni, csak annyit, amennyit én is hallottam, hogy néha vannak, bulik, hangoskodások, de tűrhető.


Van hűtő a szobákban :D


Hát ami utazásban is annyi lenne, az TTNY. aránylag messze van a várostól, de a TTK csak 30 perc busszal. Ez viszont kicsit lepukkant koli, de jók a mosdók :D És a kolis közösség is fain, a kolis összejövetelekre sokan elmennek. (na meg ott a budai hegyek oldalán kitűnően lehet iszogatni, felfelé haladva ugyanis gyorsabban beüt a pia :DDD)

Azért ne akarj TTNY-be menni, de ha oda vesznek fel, ne ijedj meg, mert jó koli :D ott van mellette a campona, kajáldákkal meg egy nagy Tescoval.


Még a VUK jó szerintem, ez egy nagyon csendes koli, én itt lakom. TTK-tól hát... eleinte még olyan 55-60 perc volt az utazás: 82-es troli, 2-es metró, 4es6os villamos. Aztán ahogy fejlődött a „BKV-érzékem”, meg egyre gyorsabban mentem, dúrtam magam fel a csordulásig megtelt villamosra, úgy egyre gyorsabban értem oda mindig, és év végére már 45 perc alatt odaértem a Déli Tömbbe is :D


Ja, és eleinte nagyon korán indulj el, akármelyik koliba kerülsz, mert a TTK-n nagyon könnyen el lehet tévedni :D

2015. aug. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, bocsi, TTNY hivatalos nevén NUK (NagyTéTéNYi úti Kollégium)

a VUK pedig a Vezér úti

2015. aug. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!