Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez hogy van a SOTE-általános...

Ez hogy van a SOTE-általános orvos szakán?

Figyelt kérdés

Néztem a tájékoztatót és ilyen tárgyak vannak: Anatómia-sejt-szövet-és fejlődéstan és Biokémia-molekuláris-és sejtbiológia


Ezek egybe vannak véve? Mert pl. Debrecenben külön van előadás sejtbiológiából, molekuláris biológiából és anatómiából is. Külön tárgynak számítanak itt is, nem? Vagyis van külön sejtbiológia, molekuláris biológia stb. Vagy pl. a biokémia keretein belül kitérnek egy kicsit a molekuláris biológiára és a sejtbiológiára? vagy külön van sejtbiológia és molekuláris biológia tárgy, mint Debrecenben? Azért is érdekes ez, mert ahogy ezek így egybe vannak, még a kódjuk is egy, nincsenek külön kóddal megjelölve, szóval nem értem.



2015. jún. 24. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, a biokémia és az anatómia külön tárgyak. De nincs külön szétszedegetve sejtbioszra meg ilyenekre.
2015. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nincs külön sejtbiológia, molekuláris biológia és biokémia? Egy kicsit csalódtam, mert nekem ez alapján a debreceni jobban tetszik, viszont a SOTE-ra is elég lesz a pontom.
2015. jún. 24. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy mást oktatnának Debrecenben, mint a SOTE-n. Itt minden be van zsúfolva 1 tárgynév alá és akkor van belőle I-IV.
2015. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!