Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha ott hagyom első év után az...

Ha ott hagyom első év után az OKJ-t egyetem miatt, akkor ki kell fizetnem az OKJ tandíját?

Figyelt kérdés

Tavaly nem jutottam be egyetemre, elkezdtem egy ingyenes OKJ-t, nos most épp ott állok, hogy nyári gyakorlatom lenne, de mivel újraérettségiztem, és elegendő pontom van, illetve 99%, hogy felvesznek, ezért még most kiiratkoznék, úgy gondolom felesleges lenne bejárnom gyakorlatra, ha úgyis ott hagyom a szakot. Felmerült bennem néhány kérdés:

1. Ha ott hagyom az OKJ-t, ki kell-e fizetnem az oktatás költségét?

2. Ha nem, biztos az infó? Ha igen, miért?


Előre is köszönöm a válaszokat!!! További szép napot mindenkinek!



2015. júl. 1. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
En is igy csinaltam es nekem nem kellett egy forintot sem fizetnem (aprilisig jartam, mar kiiratkoztam)
2015. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. júl. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!