Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg kötelezhet arra a...

Tényleg kötelezhet arra a tanár, hogy tesi óra után zuhanyozzunk?

Figyelt kérdés
Szeptembertől új tesi tanárunk lesz és azt hallottuk a nagyobbaktól, hogy nála kötelező minden tesi óra után zuhanyozni. Ez igaz lehet? 13/F

2015. júl. 2. 17:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%

"elkezdenének a méretekkel szórakozni."


Tehát az a gondod, hogy kicsi a bréd? Szégyelled?

2015. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

1.) Erre hivatalosan nem kötelezhet. (De azért ha neki ez a "mániája", akkor szerintem érdemes valamennyire nem ellenállni, mert megszívathat, ha bunkó. Nálunk is volt hasonló eset, csak nem zuhanyzás kapcsán.)


2.) Jó ötlet valóban, mert így lenne higiénikus, meg nyilván kellemesebb is (nektek is, meg a tesi utáni órákban titeket tanító tanároknak is :D).


3.) Én inkább az idő miatt aggódnék, mert egy rövidke szünet alatt tényleg elég nehezen kivitelezhető szerintem egy egész osztálynak/csoportnak lezuhanyozni.


4.) A farkaddal nem hiszem, hogy annyira foglalkoznának, ők is a sajátjukkal lennének elfoglalva, meg a nagy sietségben nem hiszem, hogy ilyesmikre idejük lenne.


5.) Ha ennyire zavarna (amit azért persze megértek), akkor csak mosakodj, és ne meztelenre vetkőzve zuhanyozz teljesen.


19/L

2015. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy koleszos:

-Nem fogjátok egymást nézni, max az első két-három alkalommal, utána megunjátok.

-A meleg vízért lesz bunyó, ha olyan az iskola.

-az idővel nem lesz gond, 5 perc alatt levetkőzök - megzuhanyzok - megtörölközöl - felöltözök


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: Nem teheti meg, hogy kötelezzen arra, hogy mit csinálj az órája UTÁN. Gondolom vannak lányok is az osztályban és ők BIZTOS nem fognak lezuhanyozni 10 perces szünetben.

++Szerintem csak a nagyok szívatnak titeket xD

2015. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Rozsda~RUST válasza:
Ettől én is tartok a jövőben , de ha nem is a méretemen , akkor a fanszőrzetemen biztos fennakadnának.
2016. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!