Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves SOTE-ÁOK-ra járók!...

Kedves SOTE-ÁOK-ra járók! Tudnátok válaszolni erre a két kérdésre?

Figyelt kérdés

Az első kérdésem az lenne, hogy első évben melyik tantárgyakat milyen füzetbe érdemes jegyzetelni az órákon? Sima, négyzethálós, volnalas, ilyenekre gondolok.

A másik pedig, hogy szoktak adni konkrét tankönyvlistát beiratkozáskor, vagy hogy működik a tankönyvvétel?

A válaszokat előre is köszönöm :)


2015. júl. 6. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
remélem nem offolok, de én a SZOTÉ-ra járok, bár szerintem ez mind a 4 orvosi egyetemre igaz lehet, amit én tapasztaltam. Hogy milyen füzet?? ugyanmár, teljesen mindegy, max. a jegyzőkönyveknél variálhatnak h milyenbe szeretnék. de nem fog órán jegyzetelni, vagy legalábbis nekem soha nem ment, első pár hétben még csak-csak, de utána nem. Az anyagokat felteszik a netre, és pont az orvosi eléggé könyvoientált, pl élettan, bikém, anat, megveszed a borsos árú könyveket és azokból tanulsz, ennyi. könyvlista nálunk pl nem létezik, de a medicinás könyvekkel nem nagyon lehet mellé lőni. első előaddásokon el fogják mondani, h miből tanuljatok. Ja és n rágódj rajta, h mi kell, első héten mindent be fogsz tudni szerezni, most inkább élvezd ki az utolsó szabad nyarad ;)
2015. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a kémiát, fizikát kockásba, a többit vonalasba jegyzeteltem. Ja, és szövettanon a rajzokat sima füzetbe.

Nekünk beiratkozás körül adtak a felsőbbévesek tankönyvlistát hasznos megjegyzésekkel kiegészíthetve (meg ne vedd, könyvtárból vedd ki, fent van online stb. :D).

Amúgy meg fogod tudni időben, hogy mi kell. :)

2015. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)
2015. júl. 7. 11:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Még ez lemaradt: nem rágódok én, csak kíváncsi voltam :D
2015. júl. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!