Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire lehet készpénznek...

Mennyire lehet készpénznek lehet venni az eduline diploma rangsorát?

Figyelt kérdés

Itt a link: [link]

Átjelentkeznék egy másik felsőoktatási intézménybe, aminek a diplomája ezen rangsor és az abszolút kari rangsort szerint is jóval ,,értékesebb". Természetesen nem ez lenne az oka az átjelentkezésemnek!


Minél előrébb van, annál nagyobb presztízse van - ez lenne a logikus. Tehát a kérdésem az, hogy mennyire reális ez rangsor? Főleg a későbbi munkakeresés miatt érdekelne, mennyire nézik ezt a munkáltatók, hogy ki hol szerezte a diplomáját? Vagy ez szakterületfüggő?


Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2015. júl. 13. 21:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj, helytelenül írtam ki a kérdést, mert közben variáltam! :D Szóval: Mennyire lehet készpénznek venni az eduline diploma rangsorát?
2015. júl. 13. 21:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én anno ilyenekkel nem foglalkoztam. Tudtam, hogy úgymond rossz iskolába jártam, de ugyanúgy adott diplomát, el is helyezkedtem vele. Ez szerintem csak arra jó, hogy ijesztgessék az embereket. Minden sulinak van erőssége! Az enyémnek is volt.

Írtad, hogy nem ez miatt akarsz átjelentkezni. Akkor ne foglalkozz vele, hanem azzal az indokkal, ami a valós. Ezzel úgy gondolom, csak jobban meg akarod magad nyugtatni, hogy jó döntést hozol. És ezt nem oltásként írom, én is ilyen vagyok.

Tudom, ezzel nem válaszoltam lényegében semmit, de dolgokat leszűrhetsz belőle. :)

2015. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Abszolút nem vettem oltásnak, és ezt jól látod, ez nekem csak a megnyugtatás része lenne a dolognak, hogy ,,Igen, jó lesz, ennél jobb döntést nem is hozhatnék." :) De már elszántam magam, több ok miatt is.
2015. júl. 23. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!