Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 75 matek és 84 történelem...

75 matek és 84 történelem hova lehet elég ha pótfelvételezni kéne?

Figyelt kérdés
csak duplázás jöhet szóba, a fizika is 75 lett, úgyhogy lehet buktam vele
2015. júl. 20. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Még nem lehet tudni, hogy milyen szakokra lehet jelentkezni a pótfelvételi eljárásban...

Remélem tudod, hogy oda már csak fizetősre jelentkezhetsz.

2015. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
sejteni azért lehet
2015. júl. 20. 16:39
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet.

Esetleg, ha átböngészed az összes szakot, amire kevesebben jelentkeztek sokkal, mint amennyi a kapacitása.

Neked is jó sok fogalmad van a felsőoktatásról...

Minek jelentkezel a felsőoktatásba ilyen tájékozatlansággal + pótfelvételivel?

FSZ vagy OKJ miért nem jó???

318 pontot meg nem is részletezem...

2015. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"318 pontot meg nem is részletezem..."


Ne is. Kérem ilyen retardáltak tartózkodjanak a hozzászólástól. Bocs, hogy a szüleimnek nem tellett matektanárra az elmúlt 12 évben, meg nem fizették ki nekem a nyelvvizsgát, mint azoknak a szerencséseknek akik elugró pontokat tudtak produkálni.


Tisztában vagyok mik a lehetőségek nagyjából, csak gondoltam valakinek van valami ötlete.


És képzeld el még alapszakra is van esélyem még a matek-fizikával, miért OKJ-znék meg FSZ-eznék?

Mi a baj az OKJval? Ezt komolyan megkérdezted?

2015. júl. 20. 17:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Emelt érettségit is valálaszthattál volna, ha nem lennél ekkora gyökér. Az +50 pont, több, mint a nyelvvizsga...
2015. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

az semmit sem jelent, hogy magántanárhoz járt valaki. ismerek olyat, aki egész életét magántanároknál töltötte, most mégse lesz elég pontja orvosira (valószínűleg, de csütörtökön kiderül). ha szorgalmas vagy, otthon is simán felkészülhettél volna. én soha nem jártam magántanárhoz, emeltezni sem emelteztem semmiből, egy nyelvvizsgám van, amire teljesen egyedül készültem fel, és így van kb 400 pontom. a szakomra 300 körül kell.

amúgy ha fizika-matek, akkor valami mérnöki szakot kinézhetsz magadnak, bár egy 75-ös matek után nem hiszem, hogy annyira jó lennél belőle, de egyetemen úgyis a szorgalmad dönt. :)

2015. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Meg oké, hogy nem volt pénz tanárra, de önköltséges szakra pótfelvételivel van?:D
2015. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Fizetős közgázra simán elég valószínüleg. (vidéken)
2015. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
önköltséges szakra ott a diákhitel, a szüleim meg nem azok a meggyőzhető arcok, fogalmuk sincs az olcsó meg a drága, és valószínűleg nem is lesz soha, de ezzel én már nem szeretnék foglalkozni
2015. júl. 20. 20:50
 10/17 A kérdező kommentje:
Az emelten meg nagy a kockázat, és a %ok alapján maximum történelemből érte volna meg, az meg olyan helyekre lenne csak jó, mint a töriszak vagy ilyesmi ami amúgy így is meglenne (magyar jeggyel ami szintén 5ös) de én oda inkább nem mennék
2015. júl. 20. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!