Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógyszerészetire mely könyvek...

Gyógyszerészetire mely könyveket kell beszereznem elsőévesként?

Figyelt kérdés

néztem a sotepedia.hu-t, de csak ÁOK-ról írnak.

Ha jól tudom kell Sobotta Atlasz, de azon kívül mely könyvek után nézzek?

Előre is köszönöm! :)



2015. aug. 4. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár én orvosira jártam és Szegedre, de nekem az a tapasztalatom, hogy várj a sulikezdésig a könyvek beszerzésével. Nekünk év elején adtak egy hivatalos listát a szükséges könyvekről, amikből aztán a fele nem is kellett, a másik felét pedig fénymásolva meg tudtuk venni sokkal olcsóbban (ha mindent megvettem volna, ami fel volt írva eredetiben, az 100 ezer fölött lett volna!). Volt olyan is, amiből a könyv helyett mindenki egy egyetemi jegyzetet használt, mert abban volt benne az összes követelmény. Bár értem, hogy be vagy zsongva, de jobban jársz, ha majd év elején összebeszélsz a többiekkel, felsőbb évesekkel. Úgysem fognak rögtön az elején kelleni, nekünk az első számonkérés szeptember végén-október elején volt, szerintem nektek sem lesz előbb. Addig meg bőven lesz időd mindent beszerezni :)
2015. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sobotta egyáltalán nem kell.
2015. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!