Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam matekból és kémiából...

Megbuktam matekból és kémiából. Van rá esély, hogy másfél hét alatt megtanuljam tanár nélkül a kémiát?

Figyelt kérdés
Matekból már 2 hete járok magántanárhoz, de a kémiát én tanulom meg.Még az elején tartok.

2015. aug. 14. 16:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hát elég nehéz, de nem lehetetlen.
2015. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Hogyne lenne! 1 nap alatt is fel lehet készülni, gondolom elküldték már a kérdéssort. Internet segítségével minden kérdésre vagy témakörre írsz 2-3 tömör mondatot amit majd körítesz, hogy hosszabbnak tűnjön. Ezeket könnyű megtanulni, a lapra vagy szóban pedig kicsit rizsázol. Ha csak ennyi időd van akkor felejtsd el a magolást, csak a lényeget tanuld meg amit saját fejből tudsz majd taglalni, bővíteni, köríteni. A matekhoz szükséges külső segítség, de, ha tanárhoz jársz akkor az alapok már meglehetnek. Ha szerencséd van lesz tippelős, eldöntendő kérdés. A puska írásbelinél kötelező kellék! A ketteshez ez is elég, de a lényeg, hogy átvergődj valahogy. Hányadikos vagy?
2015. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
most derült ki hogy megbuktál? vagy eddig is tudtad, csak nyáron tojtál rá magasról?
2015. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Utolsó!!


Számít ez? Ki a franc vagy te, hogy számon kéred?

2015. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehetne tanulni, de ha képes lennél rá, nem buktál volna meg...
2015. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
én? ugyan senki... de ha egész nyáron hereverézett, ne egy hét alatt akarja megváltani a világot. Mert ugye ha megbukott,akkor ott bőven akadnak hiányosságok. Ha egy tanév alatt nem tudta megtanulni, akkor egy hét alatt sikerül szerinted?
2015. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja és 72%-os, pótvizsgán általában szóbelik vannak, tehát a puskával nem sokra megy.
2015. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
9-edikes vagyok.A matek tanáromról sokan tudják a környéken, hogy azokat is megbuktatja, akik 4-5-ös tanulók voltak általánosban.A kémiatanár pedig egész évben csak elmondta az anyagot és kész.Nem írt fel egyenleteket, a füzetbe is alig kellett írni, témazárónál pedig tudni kellett mindent, de az úgy nehéz, ha a tanár nem is tanított semmit.Kémiából általánosban 4-es voltam.Matekból, pedig kettes, de az a tanár se volt valami normális.Most a magántanárom teljesen érthetően tanítja meg az anyagot.Matekból már 100%, hogy átmegyek, de kémiából nem vagyok biztos.Aki volt már ilyen helyzetben, az kérem mondja már el, hogy hogy zajlik egy matek és egy kémia pótvizsga!
2015. aug. 14. 17:04
 9/11 A kérdező kommentje:
Hamarabb azért nem tudtam tanulni, mert dolgoztam, hogy összegyűljön a pénz a tanárra.Ugyanis nem állunk valami jól anyagilag.
2015. aug. 14. 17:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Most mondanám, hogy a kettest még a leghülyébbek is össze bírják kaparni, de ugye neked az nem sikerült... két alkalommal sem...

Mondanám, hogy egy nyár alatt simán fel lehet készülni bármiből, de ugye neked a nyár utolsó hetében jut eszedbe tanulni...

Ettől függetlenül lehet szerencséd, meg talán a vizsgáztatóidnak is az lesz a céljuk, hogy átrugdossanak. Talán.

2015. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!