Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Otthagynátok az egyetemet ha...

Otthagynátok az egyetemet ha csak kínlódás lenne?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az az átlagos egyetemista aki élvezi azt.Nem szoktam bulizni,inni,nincsenek haverjaim,csak vagy ülök az előadásokon vagy kockulok a kollégiumban(esetleg elmegyek vásárolni) és kb ennyit csinálok minden nap.


Nem szeretem azt amit tanulok,meg szerintem én kiégtem középiskolában.Már lassan azt se tudom hogy kell tanulni,volt félév kihagyásom,ami után szakot is váltottam,gondoltam hátha ezután jobb lesz de egyáltalán nem.


A kollégiumot is utálom,én nem tudok jól együttlakni másokkal,dühítenek a szokásaik,nem lehet semmit csinálni ebben a 20 m2-es szobában.


Nem tudom,hogy magamon próbáljak-e változtatni vagy inkább menjek dolgozni aztán majd lesz valami...


2015. szept. 22. 21:34
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és ez már a 3. évem úgyhogy nem a megszokásról van itt szó
2015. szept. 22. 21:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első mondat után még azt mondtam volna, hogy ha csak ennyi a baj, akkor folytatnám. De utána írtad, hogy nem is érdekel a szak és ide-oda csapongsz.


Én a helyedben akkor inkább pihentetném a dolgot, mert így csak feleslegesen fogyasztod az állami féléveidet. Keress egy állást, hátha közben sikerül kitalálni, hogy mit is szeretnél csinálni.

2015. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne hagyd ott, ne add fel.

nem tudom melyik városban van ez, hogy 20 nm2-s szobában kell lenned, de menj ki és ismerkedj emberekkel [tinder] nekem barátokat is sikerült szerezni :)

Ha nem lennének ZH-áim minden nap kijárnék találkozgatni, sosem unatkozok [ez is csak 30 nm2 albérlet]


A diplomának értéke van, még ha nem is épp a legversenyképesebb szakon végzed el, de ha már ennyi évet beletettél, nem hinném, hogy érdemes lenne otthagyni, kivéve ha folyton több félévvel is csúszol.

2015. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!