Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit tennétek? Otthagynátok...

Ti mit tennétek? Otthagynátok az egyetemet?

Figyelt kérdés

Nagyon csóró körülmények közé születtem. A barátaim a könyvek voltak, majd felvételt nyertem az orvosi egyetemre.

Nem gond a tanulás, meg minden, az anatómia gyakorlat is ok, de hosszú távon nem tudom magam elképzelni orvosnak.

Az egész nagyon érdekel, de nem bírnám elviselni amikor egy kórházban idősek alól kell pelenkát cserélni és hasonlók, ami ugye hozzá tartozik a tanulmányokhoz.

Engem nagyon érdekel a patológia, meg az igazságügyi orvostan, de addig eljutni? Nem akarok mismásolni, a lényeg, hogy nincs türelmem az emberekhez. Viszont az anatómia nagyon érdekel.

Mit tegyek?


2014. dec. 13. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem végezd el az általános orvosit, onnan még elég sokfelé lehet szakosodni.
2014. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezért biztosan nem.
2014. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az orvosnak nem kell pelenkát cserélnie. Az az ápolók dolga. Első év után van csak ápolástan gyakorlat, amikor sor kerülhet ilyenre, de a legtöbb helyeken ott sem az ilyen munkát bízzák az emberre. Én a 4 hetes gyakorlat alatt egyetlen egyszer pelenkáztam, és nem azért, mert nem vagyok rá hajlandó.

Ha patológusként el tudod magad képzelni, és szeretnél is az lenni, akkor szerintem ne hagyd abba.

2014. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!