Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova menjek ezzel az emelttel?

Hova menjek ezzel az emelttel?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Segitsetek nekem!Most vagyok vegzos egy gimzaniumban es nem tudm hova menjek egyetemre.Az 5.tantargyam a biologia amibol kozepszintu erettsegit csinalok.Ezert gondolkoztam a gyogytornasz es a dietetikus szakiranyon regebben.Viszont most hogy 11.ev vegen elmentem elorehozott erettsegire angolbol (bar nem mentem el szobelizni mert ugy gondoltam a szazalekom nem lesz eleg jo) igy vagy ujra kell kozepeznem amit nem szeretnek most kitalaltam a nyaron hogy emelt erettsegit csinalnek angolbol es akkor mar nem csinalnek kozefoku nyelvvizsgat mert a ketto utne egymast es csak az erettsegire kapnek pontot.Na most az a kerdesem hogy tanaron es forditon kivul milyen mas szakokra jo az emelt angol? Most erdekelnek olyanok hogy par honapra kisrbb csoportokban vagy csak kos ideig egy evben tobbszor kulfoldon vagyunk.Sajnos egyaltalan nem tudom mienne a jo nekem.Nem szeretnem elrontani az rgyetem valasztast, nem szeretnek egy unalmas rossz tarsasagu egyetemre bekerulni.Velemenyeket kernek. Vagy az angolhoz mindig kell tori emelt is ?
2015. okt. 15. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Pszichológia, oda a bioszt is elfogadják.

De pl még a közgázra vagy jogra is mehetsz emelt angollal.


Bár szerintem nem a gombhoz kéne a varrni a kabátot. Előbb dönts, hogy mit szeretnél és annak a szaknak megfelelően érettségizz.

2015. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemzetközi tanulmányok, jog, politológia
2015. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es ezek csak sima emelt angollal?koszonom az eddigi valaszokat
2015. okt. 15. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában 2 tárgy szokott felvételi tárgy lenni.

Jó, ha van egy emelted, ezeknél ez lehet az angol is.

Több infó: felvi.hu

2015. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!