Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi ez az Enaplós baromság?

Mi ez az Enaplós baromság?

Figyelt kérdés

Először is a véleményeteket kérném erről az alábbi baromságról. Eddig még elment hogy a szülők látják a jegyeket...bár én nem tartottam sohase jónak...

A gyerek jegyei a gyerek lássa. Miért? Képzeljük el az én saját esetemet: Decemberben 6 tantárgyból álltam bukásra. Még szünet előtt ki is ment az értesítés amit sikeresen kikotortam a postaládából és végső nyugalomra helyeztem "immediately". Január első 2 hetében kijavítottam a 6 bukást és a félévimben semmi ilyen nem szerepelt.


Akkor most vegyük át másképp? A szülők megtudják hogy 6 ból bukom...MILYEN KARÁCSONYOM LETT VOLNA??? Jaaa aha szóval emiatt el lehet bas*zni a KARÁCSONYT? Emberek szent ünnep nehogy már 6 szám befolyásolja...

Milyen téli szünetem lett volna ha sza*rá stresszelem magam? Naugye. Kijavítottam? IGEN! Ha nem tettem volna megérdemeltem volna a lebaszást AKKOR.


De ez ami most megy ez már több a soknál.

Kések 10 percet mert szar a busz és már 8 percnél megy az SMS hogy hoppp hopp nincs itt a fiú...Csörög a telefon hol vagy merre vagy? BUSZON.


Nem vagyok lógós sohase lógtam de ez akkor is bosszant


BIG BROTHER...Komolyan mondom ezzel csak még tovább idegesítik a gyerekeket addig amíg a sok stresztől szét nem ba*szódik az agyuk végleg.


Mielőtt valaki írná NEM AZ ÉN SZÜLEIM NEM TUDJÁK AZ E NAPLÓ KÓDJÁT. (Ezért kisebb harcot kellett vívnom titokban...) Szóval nem a személyes ideg beszél belőlem hanem mások helyzete miatt aggódok...


Mi lesz ezután? GPS a gyerek nyakába? kamera a fejéra had tudják mikor megy ki hug*yozni...



2015. okt. 21. 00:50
 1/9 A kérdező kommentje:

Csak még egy ékes példát hozzak a steszfaktorra


Iskola min 7-8 tanítási óra (köszi 2015 oktatás) minden órára 2-3 felszerelés darab. Tehát nem elég hogy a gyerek egész iskolai idő alatt a körmét rágja, a bőrét tépkedi az idegtől és hót kivan hogy épp hol fogja valami veszély érni (Komolyan a Jumanji ba kevesebb a stressz mint egy középiskolában iskolában) (és még nem is a kiközösítésről beszélünk) Szóval nem elég mindez NEEEM áá enm


Kell még valami... De mi? MEGVAN!


Akár mit otthon hagy a 20db os felszereléséből (ami azért elég könnyen megeshet...) Hopp felszereléshiány.

Beírva...SMS...Hazamegy ahol végre egy csöpp békére lelne és tasli MÉ NEM VITTED A CUCCOD... TAPS TAPS


Régen olyan szimpla volt minden és mégis életbe tudtunk maradni... Igaz az ellenőrzőbe csak 4es meg 5ös volt beírva és a szülő jóformán semmit se tudott de mégis mégis akik itt olvassák azok is csak kijárták az iskolát nem? NEM? de...

2015. okt. 21. 00:59
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, mit idegeskedsz, hat ketteskével már úgysem leszel se agysebész, se kutató mérnök. Ki nem sz@rja le, hány SMS-t küld az e-napló? A hiányzások fontosak, mert bizonyos számú igazolatlan után ugrik a családi pótlék, a többinek - a te esetedben - úgysincs jelentősége, szalag mellé zombinak így is jó leszel.

Akinek nincs titkolnivalója, az nem idegeskedik ezen. Amúgy meg a szüleidnek joguk van tudni, mi a túrót művelsz az iskolában, ha már eltartási kötelezettségük van feléd.

2015. okt. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Micsoda kis irritáló p.cs vagy...
2015. okt. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudjál már, de ha két hét alatt hat bukást ki tudsz javítani, akkor minek álltál egyáltalán bukásra 4 hónap iskolába járás után?
2015. okt. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Én szerettem az e-naplót, helyettem "fejben tartotta" a jegyeimet.

Ha megbízható lennél és nem állnál 6-ból bukásra, akkor nem lenne semmi baj. Szedd össze kicsit magad, semmi értelme kettesekkel végezni, ha többre is képes lennél.


Az én szüleimet nem érdekelte, ha kése vagy ha nincs felszerelésem. Úgy gondolták, nagylány vagyok már és tudok gondolkodni ezekről - ha meg nem, akkor viseljem a következményeket.

2015. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Normális ember úgy él, hogy nincs szégyellnivalója. Ha neked van, az nem más hibája, hanem a tiéd. Olyan karácsonyod lett volna, amilyet valójában megérdemeltél volna. 1 tárgyból lehetsz gyenge, hatból már csak lusta disznó vagy. Fáj? Attól még igaz. N32
2015. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem lennél ilyen lusta és tanulnál, ahelyett, hogy hisztizel, akkor nem kellett volna idegeskedni, hogy 6-ból bukásra álltál. Meg mi az, hogy a gyerek jegyeit csak a gyerek lássa? Közben a szüleid alád tolnak mindent, te meg tanulni nem vagy képes.

A buszos miatt meg mit pattogsz? Elmondod az osztályfőnöködnek, hogy lerobbant/késett a busz.

7-8 óra? Nehogy belehalj. Egyetemen van aki reggel 8-tól este 6-ig bent ül.

2015. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
Hát ha neked stressz a középiskola akkor sajnállak anyukám...Tudod mi a stressz? Amikor határozatlan időre vesznek fel dolgozni éhbérért és tudod hogy bármikor közölhetik veled hogy többé nincs rád szükség. Normális, szorgalmas, értelmes ember minden nap megcsinálja a házit, rendesen tanul, nem késik, nem lóg az iskolából. Ha te ezeket nem vagy képes gyakorlatilag játszi könnyedséggel csinálni akkor inkább hagyd a francba az egészet. Kár rád pazarolni a krétát az iskolában.
2015. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jezusom...Ez ám a derék hozzáállás!
2015. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!