Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosiról milyen szakra lehet...

Orvosiról milyen szakra lehet átmenni, aminek valami nívója is van? Valami mérnökire gondoltam.

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 08:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ráadásul vidéki orvosira vettek fel.... :(
2015. nov. 1. 11:02
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Akkor most tök fölöslegesen elvetted a helyet attól, aki örömmel elment volna az általad lenézett vidéki egyetemre is.
2015. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosi nívós szak, minden magyar egyetemen. A 4 magyar orvosi színvonala közel azonos, az objektívnak mondott statisztikák alapján is. A mérnöki diploma szintén sok helyen nívós, bár jobban függ az egyetemetől és a szaktól.


"Ez nem hozzáállás, ezek tények. Ha pl néha orvoshoz kell mennem, csak és kizárólag a Semmelweis University-n Summa Cum Laude diplomával végzett dokihoz megyek. Vidékin végzettekhez eszemben sincs!"

Nyilván, főleg, hogy általában nem lehet megtudni az orvosokról, hogy hol és milyen eredménnyel végeztek. Szerintem te ugyanaz a troll vagy, aki 2-3 hete kiírta, hogy vidéken esélye sincs, hogy valaki jó orvos legyen. Aztán felhoztad példának a vércukormérőt elnéző doiktornőt, aki pont a SOTE-n végzett summa cum laude.

[link]

[link]


"Valami mérnökire gondoltam."

"Sajnos nem vettek fel BME-re, csak az orvosira...."

"Ráadásul vidéki orvosira vettek fel.... :("

Ha már alapban mérnöknek jelentkeztél, és nem vettek fel, akkor miért tőlünk kérdezed, hogy hova menj át? Szerintem nem vettek téged fel orvosira, csak trollkodni jöttél, ugyanúgy, mint pár hete. Akkor sokan jelentettük a kérdést, végül törölték is. Most is ez lenne a legjobb.

2015. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem elhivatottság miatt választottad az orvosit, menj is át valami másra minél előbb!!! (Vagy ha nem megy, akkor is.)
2015. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy csináltad, hogy BME VIK-re kevés volt a pontod, de egy vidéki orvosi karra elég?

csak mert akkor volt egy 80%+ kémia/fizika/biosz emelted (mind a három jó VIK-re), ami mellé olyan rossz matekot kellett írni, amivel szerintem egy orvosira felkészült semmiképp sem írhat


orvosira tipikusan az megy, aki bioszból nagyon jó és mellé kémiából jellemzően

vannak fizikás csodabogarak

nem sok mat/fiz-est ismerek, aki orvosira vágyott volna


és akkor ott van még az OE, ahol szintén színvonalas a képzés, és oda aztán 280 is elég volt...

2015. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

:'D Azt ugye tudjátok, hogy teljesen feleslegesen válaszoltok neki, úgysem fogja máshogy gondolni, ha egyáltalán igaz, amit ír a drága. Nem lehet hogy a szokásos

"a SOTE-n végzett orvosoknak dr.-t se adnék" kérdető vagy, csak már nem tudtad hogyan csavarni a kérdést és előálltál valami új mesével? #tapsvihar

2016. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!